پنجشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۵

استاندار مازندران در نشست با استاندار و هيئت اقتصادي ماركه ايتاليا

به دنبال همکاری پایدار با کشور ایتالیا و استان مارکه هستیم / مازندران استان بی نظیری برای سرمایه گذاری خارجی است

استاندار مازندران در نشست با استاندار و هيئت اقتصادي ماركه ايتاليا گفت:پسا برجام و رفع تحریمها فرصت مناسبی برای توسعه ارتباطات سازنده و مثبت ایران با کشورهای اروپایی از جمله ایتالیا است.

ربيع فلاح جلودار ایتالیا را یکی از شرکای مهم ایران در اروپا خواند و گفت : در سفر ریاست محترم جمهوری ایران به ایتالیا نقشه راه کوتاه مدت و میان مدت توسعه روابط تجاری و اقتصادی بین دو کشور تهیه و نهایی شده است.
مقام عالي دولت در استان گفت : استان مازندران با 3 میلیون و 200 هزار نفر جمعیت از استانهای مهم و تاثیر گذار ایران است
داشتن فرودگاه و بنادر مناسب و 3000 واحد کوچک و متوسط تولیدی و ظرفیت های مهم گردشگری از امتیازات مازندران است و اين استان مي تواند در زمینه تبادل دانشجو و استاد ،هنر،تحقیقات ،ورزش،فرهنگی و آموزشی ،محیط زیست ،بهداشت و سلامت ،تجهیزات پزشکی همکاریهای سازنده و متقابلی با استان ماركه داشته باشد.
وي حضور و مشارکت جدی اتاقهای بازرگانی دو طرف برای توسعه روابط و گسترش مبادلات تجاری و اقتصادی را ضروري دانست و گفت : به دنبال همکاری پایدار با کشور ایتالیا و استان مارکه هستیم.
فلاح اظهار داشت : برای هیئت اقتصادی مارکه چهار گروه تشکیل شده و در زمینه های مختلف بازدیدهایی از ظرفیت های مازندران خواهند داشت و در نهایت با امضاء توافقنامه ای مسائل دو طرف به طور جدی پیگیری خواهد شد.
 وي در پايان تاكيد كرد : مازندران استان بی نظیری برای سرمایه گذاری خارجی است و آماده هر گونه همکاری در این زمینه است.

 


نظرها (اولین نفر باشید)
نظر کاربران درباره مازندران استان بی نظیری برای سرمایه گذاری خارجی است

کاربر گرامی نظر شما پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده خواهد شد.
فیلدهای ستاره دار اجباری است.
نام*:
وب سایت:
پست الکترونیک:
متن پیام*: