سه شنبه ۲۲ تير ۱۳۹۵

فرماندار بابلسر
مدیران از ظرفیت سرمایه های اجتماعی برای توسعه  شهرستان استفاده کنند
سید علی اسد درجلسه  بررسی مسائل و مشکلات بخش بهنمیر با بیان اینکه مسئولان با پیگیری امور مردم وظایف اداری خود را به نحو مطلوب انجام دهند تا در سایه تعامل و همدلی شاهد پیشرفت شهرستان و تحقق شعار دولت تدبیر و امید باشیم، اظهار کرد: ما مکلف به پیگیری امور مردم و رفع نواقص هستیم.
وی با تاکید بر رعایت اخلاق و حقوق شهروندی در فضای مجازی، گفت: فضای مجازی باید فضای اخلاق باشد و از آن برای اطلاع رسانی درست و دقیق استفاده شود.
فرماندار بابلسر با تاکید به استفاده از ظرفیت سرمایه های اجتماعی در بخش به برگزاری مستمر جلسات توسعه بخش بهنمیر تاکید کرد و افزود: با تقسیم کار، تشکیل کمیته‌های تخصصی و استفاده از سرمایه‌های اجتماعی می‌توان گام به گام مشکلات را کاهش داد.
اسد مشارکت مردم بهنمیر را در اجرای پروژه‌های عمرانی خوب ارزیابی کرد و گفت: آب‌بندان‌های سطح شهرستان ظرفیت خوبی برای توسعه امکانات تفریحی،گردشگری و ورزشی دارند و باید برای آن برنامه‌ریزی انجام شود.
وی بازگشایی و تکمیل راه دسترسی به دریا را از اولویت‌های مهم بخش بهنمیر دانست و اظهار کرد: حضور مسافر به صورت غیر مستقیم نقش مهمی در رونق اقتصادی دارد و باید از این ظرفیت استفاده کرد.
نماینده عالی دولت در شهرستان بابلسر خواستار لایروبی رودخانه تالار در بخش بهنمیر شد و افزود: علی‌رغم پیگیری‌ها و مصوبه مدیریت بحران تا کنون اقدامی از سوی امور منابع آب صورت نگرفت که با توجه به شدت بارش‌ها اجرای پروژه از اهمیت بالایی برخوردار است.
وی با بیان اینکه آب شرب دغدغه مردم و از مشکلات شهری و روستایی در بهنمیر است ،گفت: میزان ورودی آب به بهنمیر جوابگوی نیاز بخش نیست و در مواقع پیک مصرف و حضور مسافران در شهرستان این مشکل بیشتر می‌شود.
اسد با بیان اینکه از جمله راهکارهایی که مدیران در جلسات مختلف برای حل مشکل آب ارائه دادند حفر چاه با منابع فرا شهرستانی است، افزود: با اتمام حفر چاه بخشی از مشکلات منطقه حل می‌شود.
در این جلسه مسائلی چون تامین آب شرب و پیگیری عملیات اجرایی حفر چاه جهت تامین بخشی آب شرب ،طرح سالم‌سازی دریا در سواحل بهنمیر، لایروبی رودخانه تالار، پیگیری جهت بهره‌برداری از سالن ورزشی،استفاده و بکارگیری از ظرفیت گردشگری و تفریحی آب‌بندان‌ها،پیگیری جاده ساحلی و تعریض محورهای مواصلاتی از مهم‌ترین موارد مطروحه در این جلسه بود.

نظرها (اولین نفر باشید)
نظر کاربران درباره از ظرفیت سرمایه های اجتماعی برای توسعه شهرستان استفاده شود

کاربر گرامی نظر شما پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده خواهد شد.
فیلدهای ستاره دار اجباری است.
نام*:
وب سایت:
پست الکترونیک:
متن پیام*: