پنجشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۵

بسترهای مناسب برای اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی در مازندران وجود دارد

پنجشنبه ۱۷تير ۱۳۹۵

نماینده ولی فقیه در مازندران:

بسترهای مناسب برای اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی در مازندران وجود دارد

نماینده ولی فقیه در مازندران این استان را برخودار از بسترهای مناسب برای اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی دانست و گفت می بایست از این ظرفیت ها برای این منظور استفاده شود.

آیت الله نورااله طبرسی امروز پنجشنبه در همایش اقتصاد مقاومتی و برنامه ششم توسعه که با حضور معاون اول رئیس جمهوری در بابلسر برگزار شد ، افزود : با توجه به موقعیت جغرافیایی خاص و ویژه مازندران و تولید محصولات استراتژیک از قبیل برنج ، گندم و جو و تولیدات دامی ، این استان می تواند نقش مهمی را در اجرایی کردن اقتصاد مقاونتی در کشور داشته باشد.
وی ، دارا بودن اقتصاد قوی و پویا را به عنوان معیاری برای قدرتمند بودن یک کشور در دنیای امروز دانست و ادامه داد : سلاح و تسلیحات نظامی برخلاف گذشته دیگر نشان قدرت نظامی کشورها محسوب نمی شود.
نماینده ولی فقیه در مازندران خاطرنشان کرد: در زمان کنونی بسیاری از کشورهای دنیا ، امنیت غذایی را به عنوان سلاح دفاعی برای خود می دانند و برای دستیابی به این مهم تلاش می کنند.
وی ادامه داد : کشورمان نیز باید برای دستیابی به امنیت غذایی ، اجرای اقتصاد مقاومتی را سرلوحه کار خود قرار بدهد تا به نتیجه موردنظر و مطلوب دراین زمینه برسد.
آیت الله طبرسی ، حمایت ازتولید کنندگان را ضرورتی که در مراحل تولید و خرید محصولات تولید شده از کشاورز، افزایش تولید را ایجاد می کند ، دانست.
وی باابراز تاسف از اینکه در سه دهه اخیر استان مازندران نتوانست به پیشرفت های لازم برسد ، ادامه داد : امیدواریم با اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی این خلا رفع شود.
***
دریافت حقوق نجومی در نظام اسلامی هیچ جایگاهی ندارد
نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به دریافت حقوق های نجومی برخی مدیران و مسئولان ، ادامه داد : دریافت این حقوق های نجومی در نظام اسلامی هیچ جایگاهی ندارد.
وی که فیش های حقوقی نجومی را شایسته حکومت اسلامی ندانست ، افزود : این انقلاب با ریخته شدن خون جوان های زیادی به ثمر رسید و نباید اجاره بدهیم با این مسائل نظام ما در عرصه داخلی و بین الملی ضربه ای برآن وارد شود.
وی از مسئولان خواست تا در برخورد با این مهم تلاش جدی داشته بدشند.
آیت الله طبرسی از انتخاب آقای روحانی به عنوان رئیس جمهور نشان اعتماد مردم به جامعه روحانیت دانست و بیان کرد بعد از دو دوره مردم ایران دوباره به یک روحانی رای دادند و او را به عنوان رئیس جمهور انتخاب کردند.
وی تاکید کرد : می بایست به این انتخاب مردم ارج بدهیم و مسئولان با خدمت صادقانه حسن نیت خود را ثابت بکنند.
همایش یک روزه اقتصاد مقاومتی و برنامه ششم توسعه امروز پنجشنبه با حضور معاون اول رئیس جمهوری، رحمانی فضلی وزیرکشور و ربیعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی درسالن اجتماعات مجتمع میزبان بابلسر برگزار شد

نظرها (اولین نفر باشید)
نظر کاربران درباره بسترهای مناسب برای اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی در مازندران وجود دارد

کاربر گرامی نظر شما پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده خواهد شد.
فیلدهای ستاره دار اجباری است.
نام*:
وب سایت:
پست الکترونیک:
متن پیام*: