پنجشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۵

فرماندار بابلسر خواستار شد

ساماندهی جت‌اسکی و موتورهای چهار چرخ در سواحل بابلسر

فرماندار بابلسر گفت: جت‌اسکی و موتورهای چهار چرخ در سواحل بابلسر ساماندهی شود.

سیدعلی اسد در جلسه ساماندهی ماشین و موتورهای سرگرمی و تفریحی در دریا و سواحل در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: استفاده از هر نوع امکانات، ابزار و وسایل تفریحی مسافران باید براساس ضوابط اسلامی و قوانین ایران باشد.

وی جت‌اسکی و موتورهای چهار چرخ را از جمله امکانات سرگرمی و تفریحی در دریا و ساحل اعلام کرد و افزود:  استفاده از این وسایل براساس ضوابط تعیین شده در سواحل دریا یک اتفاق خوب محسوب می‌شود که باید برای ارتقای سرویس‌دهی مناسب آن گام برداشت.

نماینده عالی دولت در شهرستان بابلسر تصریح کرد: نظام‌مند کردن استفاده از این نوع خدمات تفریحی نیازمند تعامل و هم‌اندیشی بیشتر دستگاه‌های مربوطه از جمله شهرداری، دریابانی، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، ورزش و جوانان است.

اسد بر نظارت و کنترل بیشتر این امکانات در بابلسر تاکید کرد و افزود:  به منظور ارائه بهینه این نوع خدمات و جلوگیری از وقوع حادثه در سواحل، لازم است دستگاه‌های متولی امکاناتی نظیر جت‌اسکی و موتورهای چهار چرخ در دریا را ساماندهی کنند تا زیبایی و آرامشی که در کنار ساحل بابلسر وجود دارد، بیشتر شود.

وی لازمه جذب گردشگر را ارائه خدمات مطلوب در قالب شرکت‌ها و فضاسازی زیبا دانست و گفت: شرکت‌ها و اماکن تفریحی در جذب گردشگر باید از وسایلی که استانداردهای لازم را دارد استفاده کنند تا آسیبی به مسافران نرسد و شاهد حوادث ناگوار نباشیم.

نظرها (اولین نفر باشید)
نظر کاربران درباره ساماندهی جت‌اسکی و موتورهای چهار چرخ در سواحل بابلسر

کاربر گرامی نظر شما پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده خواهد شد.
فیلدهای ستاره دار اجباری است.
نام*:
وب سایت:
پست الکترونیک:
متن پیام*: