بابلسر پایلوت اجرای طرح یکپارچه‌سازی اراضی کشاورزی مازندران شد

شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵ در ۱۵:۴۴ 309 بار مشاهده شده


فرماندار بابلسر:

بابلسر پایلوت اجرای طرح یکپارچه‌سازی اراضی کشاورزی مازندران شد

فرماندار بابلسر با اشاره به وجود اراضی کشاورزی مستعد در شهرستان گفت: بابلسر پایلوت اجرای طرح یکپارچه‌سازی اراضی کشاورزی مازندران شد.

سیدعلی اسد روزگذشته در خطبه‌های نماز جمعه بابلسر، اظهار داشت: هفته دولت فرصت مغتنمی برای بیان خدمات دولتمردان به مردم که ولی نعمتان این نظام مقدس هستند است.

وی افزودک تمام تلاش شهیدان رجایی و باهنر پیوند میان دولت و ملت بوده و به عنوان الگویی برای همه دولتمردان هستند.

فرماندار بابلسر با بیان اینکه دشمنان کج فهم تصور می کنند با ترور و به شهادت رساندن شخصیت های ارزشی و نیروهای شاخص نظام می‌توانند تزلزل در مسیر انقلاب ایجاد کنند، تصریح کرد: به فرموده مقام معظم رهبری و بنیانگذار انقلاب اسلامی هیچ وقت این نوع تفکر و این حرکات نتوانسته این انقلاب را خدشه دار نماید و همواره خون پاک شهدا سبب پیوند عمیق تر میان مردم و دولت شده است.

اسد با قدردانی از مشارکت همیشگی مردم و حمایت آنان در به ثمر نشستن اقدامات موثر دولت، گفت: مردم در عرصه هایی که حضورشان نیاز بوده حضور پر رنگ دارند و در بسیاری از موارد حامی اصلی اقدامات دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه علیرغم سختی ها، مشکلات اقتصادی و کاهش قیمت نفت که در کشور حاکم بود اما با کمک مردم اقدامات ارزنده ای در شهرستان بابلسر  و اقصی نقاط کشور به سرانجام رسیده است.

فرماندار بابلسر ادامه داد: در بخش عمرانی پروژه‌های متعددی در بابلسر به سرانجام رسیده که ماحصل مشارکت پررنگ مردم این منطقه بوده است.

وی با بیان اینکه در بخش آسفالت راه روستایی تمام روستاهای این شهرستان از آسفالت خوب و باکیفیت برخوردار هستند، گفت: در بحث بهداشت و درمان نیز هیچ فضای استیجاری در شهرستان وجود ندارد.

اسد با ابراز “سرانه سلامت در بابلسر افزایش یافته است، خاطرنشان کرد: در طول یکسال اخیر اقدامات موثری در راستای بهبود فضاهای درمانی شهرستان بابلسر صورت گرفته است.

وی با اشاره به اهمیت اجرای پروژه احداث کلینیک ویژه تخصصی در بابلسر، افزود: در راستای افزایش خدمات بهداشتی و درمانی و ارتقای سلامت عمومی کلینیک ویژه تخصصی با همکاری شورای شهر بابلسر در زمینی به مساحت ۱۶۳۰ متر مربع در حال ساخت است.

فرماندار بابلسر به موضوع کم آبی شهرستان بابلسر اشاره کرد و ادامه داد: با پیگیری‌های به عمل آمده در روزهای گذشته مشکل کم آبی بخش بهنمیر برطرف شده و با رفع مشکلات شبکه آب سانی و تزریق آب شرب شهرهای گروه الف در مدار به زودی مشکل کم آبی شهرستان به طور کامل برطرف می‌شود.

اسد با بیان اینکه طرح یکپارچه سازی اراضی کشاورزی در بیش از ۲ هزار هکتار از اراضی کشاورزی بابلسر اجرایی می‌شود، خاطرنشان کرد: با اجرای این طرح بخش اعظمی از هزینه های تولید کاهش می یابد.

وی با اشاره به اینکه ۴۳ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد تومان در هفته دولت در بابلسر اجرایی شده است، افزود: مراسم کلنگ زنی عملیات ساخت پل دوم بهنمیر با حضور معاون وزیر جهادکشاورزی و جمعی از مسئولان استان در شهرستان برگزار شده و با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در حال احداث است.

 

photo_2016-08-29_14-35-09

آخرین اخبار