57 واحد توليدي بابلسر از 340 ميليارد ريال تسهيلات بسته رونق تولید بهره‌مند شدند

سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ در ۱۰:۰۵ 327 بار مشاهده شده


فرماندارشهرستان بابلسر:

۵۷ واحد تولیدی بابلسر از ۳۴۰ میلیارد ریال تسهیلات بسته رونق تولید بهره‌مند شدند

 

شهرستان بابلسر، با توجه به  شرایط ویژه در بحث توریستی و گردشگری، نیازمند تخصیص اعتبارات ویژه است / اختصاص یک دستگاه آمبولانس مدرن به بخش بهنمیر / همدلی و همکاری مسئولان برای تحقق اقتصاد مقاومتی

 

به گزارش فرمانداری شهرستان بابلسر، سید علی اسد، فرماندارشهرستان بابلسر در جلسه شورای اداری این شهرستان، با بیان اینکه ۵۷ واحد صنعتی و کشاورزی با اعتبار ۳۴۰ میلیارد ریال توانستند در شهرستان بابلسر از تسهیلات بسته رونق تولید دولت بهره‌مند شوند،گفت: با توجه به شرایط ویژه شهرستان بابلسر در بحث توریستی و گردشگری نیاز است اعتبارات ویژه‌ای به این شهرستان تخصیص یابد.

اسد با تاکید بر همکاری و همدلی تمامی مسئولان شهرستان در تحقق سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در خصوص  اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: حمایت از تولید ملی وظیفه همگانی بوده و باید به سمت و سویی رویم که از تولیدات ایرانی استفاده کنیم.

نماینده عالی دولت در بابلسر با اشاره به افتتاح و بهره‌برداری از ۳۳ طرح عمرانی زیربنایی در ایام‌الله دهه فجر با اعتبار بیش از ۳۶ میلیارد تومان خاطرنشان کرد: افتتاح نیروگاه برق ۱۰ مگاواتی در هادی‌شهر،افتتاح مجتمع آب‌رسانی،توسعه مجتمع آب‌رسانی،اجرای روکش آسفالت برای ۱۹کیلومتر از راه‌های روستایی،کلنگ‌زنی کتابخانه عمومی شهرستان و بهسازی و آسفالت محور بهنمیر به جویبار از مهم‌ترین پروژه‌های دولت تدبیر و امید در سطح شهرستان در دهه فجر امسال بوده است.

اسد همچنین با بیان اینکه همزمان با اقدام اجرای طرح تحول سلامت در سراسر کشور شهرستان بابلسر نیز به توفیقات زیادی در این زمینه رسیده است،گفت: در بخش حمایت از تولید، تولیدکننده و رونق اقتصادی نیز با عملکرد بسیار خوبی مواجه بودیم.

فرماندار بابلسر با بیان اینکه شهرداران با وجود مشکلات درآمدی اقدامات خوبی در شهرهای بابلسر، بهنمیر و هادی شهر انجام داده‌اند،افزود: در بحث توسعه فضای ورزشی بهره‌برداری از سالن چند منظوره مجتمع ورزشی بهنمیر را داشتیم و مسابقات دوستانه کشتی آزاد بین تیم ملی ترکمنستان و منتخب بابلسر به میزبانی شهرستان بابلسر برگزار شده است.

وی با اشاره به پیگیری انجام شده در سفر اخیر وزیر بهداشت و درمان بیان کرد: سهم شهرستان بابلسر از تخصیص آمبولانس مدرن دو دستگاه بود که تنها یک دستگاه به این شهرستان تعلق گرفت اما در سفر اخیر وزیر بهداشت توانستیم یک دستگاه دیگر آمبولانس مدرن را برای بخش بهنمیر دریافت کنیم.

اسد تصریح کرد: به مناسبت هفته درختکاری نیز حدود ۱۵ هزار اصله نهال در سطح شهرستان بابلسر برای حمایت از منابع طبیعی،محیط زیست و هوای سالم غرس شده است.

وی در پایان با اشاره به نزدیک شدن به ایام انتخابات در سال ۹۶ از همه مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان خواست تا همکاری لازم را با ستاد انتخابات شهرستان داشته باشند و در ادامه افزود: یقینا عموم مردم شریف و آگاه شهرستان بابلسر  در انتخابات آتی حضوری با شکوه و با بصیرت خواهند داشت.

 

 

آخرین اخبار