50درصد روستاهای بهنمیر بدون طلاق هستند

سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶ در ۰۷:۴۰ 248 بار مشاهده شدهفرماندار بابلسر:

۵۰درصد روستاهای بهنمیر بدون طلاق هستند

فرماندار بابلسرگفت: براساس آمار بدست آمده بیش از ۵۰ درصد از روستاهای بهنمیر بدون طلاق گزارش شده است.

سیدعلی اسد در نشست هم‌اندیشی بخشداران شهرستان‌های بابلسر، فریدونکنار، محمودآباد و نور که به میزبانی بخشداری بهنمیر برگزار شد، اظهار کرد: مردم بهنمیر، مردمی همراه و همدل با نظام و مسؤولان نظام هستند و با اتحاد، همدلی و مشارکت با مسؤولان شهرستان، پروژه‌های زیادی را به سرانجام رساندند.

وی با بیان اینکه از لحاظ اجتماعی نیز بهنمیر از شرایط بسیار خوبی بهره‌مند است،گفت: معضلات و مشکلات اجتماعی در این بخش بسیار کم است و میزان حضور مردم در حوزه قضایی نیز کمتر مشاهده می‌شود.

فرماندار بابلسر با اشاره به کاهش میزان طلاق و بیکاری در این منطقه نسبت به مناطق دیگر تصریح کرد: براساس آمار بدست آمده بیش از ۵۰ درصد از روستاهای بهنمیر بدون طلاق گزارش شده است.

این مسؤول با اشاره به ظرفیت‌های موجود در بخش بهنمیر خاطرنشان کرد: این بخش به علت برخوردار بودن از سواحل بکر و جنگلی زیبا مساعد برای توسعه و اشتغال‌زایی است که با برنامه‌ریزی و اقدامات لازم می‌تواند زمینه اشتغال و توسعه را فراهم کند.

اسد  بازگشایی جاده ساحلی را یکی از مهم‌ترین راه توسعه این بخش دانست و با بیان اینکه اعتبارات لازم برای بازگشایی این جاده تخصیص یابد، افزود: بازگشایی این جاده زمینه حضور سرمایه گذاران را در بخش فراهم می‌کند.

وی تعریض محور بابل به بهنمیر، تعریض و بازگشایی پل بهنمیر به بابل، ایجاد صنایع تبدیلی و ایجاد شهرک صنفی مبل را از مهم‌ترین نیازهای بخش بهنمیر برشمرد.

 

آخرین اخبار