بهره برداری از تاکسیمتر برای اولین بار در مازندران

یکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶ در ۰۸:۲۸ 176 بار مشاهده شده


افتتاح و بهره‌برداری سیستم تاکسی متر ویژه تاکسی تلفنی ها برای اولین بار در مازندران  

سید علی اسد فرماندار بابلسر در مراسم افتتاح و  بکارگیری تاکسیمتر ویژه تاکسی تلفنی را اقدام خوبیدر جهت خدمت رسانی بهتر به شهروندان دانست و اظهار کرد:رانندگانی که با این شیوه کار می کنند باید اعتماد سازی را در بین مسافران بوجود آورند.

همچنین مسئول کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر بابلسر گفت: با نصب سیستم هوشمند ناوگان تاکسیرانی شهر بابلسر این نارضایتی از سازمان تاکسیرانی تا حدودی مرتفع می‌شود و در فاز نخست تعدادی تاکسی موسسه اتومبیل کرایه مجهز به سامانه هوشمند شده اند.

شفقت عنوان کرد: سازمان حمل و نقل و ترافیک در راستای ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات و افزایش رضایتمندی مردم، استفاده از روش‌های نوین مدیریتی و تجهیزات بروز را در برنامه کاری خود قرار داده است.

در ادامه مرتضی نژاد سالاریه رییس اتحادیه تاکسی تلفنی داران بابلسر با بیان اینکه تاکسیمترباورودی۲۵۰۰تومان و بانرخ کیلومتری ۶۰۰ تومان محاسبه می شودگفت: امکان مشاهده محل، سرعت و فعال یا غیرفعال بودن و نیز درج شکایات احتمالی مردمی (مسافران)نسبت به عملکرد راننده های تاکسی‌ها و امکان دریافت تاریخ حرکتی تاکسی‌ها طی روزهای گذشته، مشاهده مسیر‌های رفت و برگشت، ایستگاه‌های توقف و غیره از مزایای این سیستم هوشمند است.

یادآور می شود:این نوع تاکسیمتر در داخل کشور تولید می شود قابل دستکاری نیست.

 

آخرین اخبار