بازدید فرماندار بابلسر از شهرک صنعتی احمدکلا

شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ در ۱۱:۳۲ 185 بار مشاهده شده


همزمان با ۲۱ مرداد روز صنایع کوچک  از شهرک صنعتی بابلسر بازدید شد

فرماندار بابلسر بمناسبت ۲۱مرداد روز صنایع کوچک از تعدادی از واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی بابلسر بازدید کرد.

سید علی اسد در حاشیه بازدید از تعدادی واحد صنعتی در شهرک صنعتی بابلسر با گرامیداشت ۲۱ مرداد روز صنایع کوچک اظهار داشت:بررسی و رفع موانع تولید و کمک به توسعه بخش صنعت از اهداف بازدید از واحد های صنعتی بوده است.

وی با بیان اینکه در سال گذشته بالغ بر ۳۶میلیارد تومان به بخشهای صنعت و کشاورزی در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید پرداخت شد گفت: تسهیلات طرح رونق تولید می‌تواند مشکل سرمایه در گردش واحدها را برطرف نماید.

فرماندار بابلسر با بیان اینکه صنایع کوچک و متوسط در جهت حمایت از تولید و اشتغال و نقش مهم ایفا می‌کنندگفت: شهرستان بابلسر ظرفیت و توانمندی فراوانی در حوزه صنعت و کشاورزی دارد.

اسد اذعان داشت:دولت در راستای حمایت از سرمایه‌گذاری و تولید، اقدامات مناسبی را انجام داده  و هر گامی که در مسیر توسعه اقتصادی و اشتغال زایی برداشته شود ارزشمند است.

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری برای بکارگیری و حمایت از تولید و توان داخلی در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی، نگاه ویژه به این حوزه در دستور کار قرار گرفته است اظهار داشت:تقویت صنایع کوچک می تواند نقش بسزایی در تحقق اقتصاد مقاومتی  داشته باشد.

آخرین اخبار