جشن بزرگ ویژه جوانان بمناسبت دهه ولایت برگزار می شود

یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ در ۰۸:۲۱ 116 بار مشاهده شده


‍ « جشن بزرگ ویژه جوانان بمناسبت دهه ولایت برگزار می شود»

فرماندار بابلسر از برگزاری جشن ویژه جوانان در دهه ولات خبر داد و گفت:برهمگان فرض است که تلاش خویش را به کار ببندند تا رخوت و کسلی در جامعه کمتر شود.

سومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با حضور مهندس اسد فرماندار ، رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر و دستگاههای اجرایی شهرستان برگزار شد.

سومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بابلسر در سال ۹۶ با دستور کار برگزاری جشن ویژه جوانان به ریاست مهندس اسد فرماندار و رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان بابلسر  در سالن اجتماعات فرمانداری بابلسر برگزار شد.
اسماعیل پهلوان رئیس اداره ورزش و جوانان و دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان بابلسر با پر اهمیت دانستن مقوله جوان و همت شهرستانی در خصوص موضوعات جوانان به ارائه گزارش دهه کرامت و مراسم جشن روز دختر پرداخت و خواستار نقش پررنگ تر دستگاههای اجرایی شهرستان در حوزه جوانان شد.

دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان سپس به دستور کار جلسه و اراده ستاد به بر برگزاری جشن شاخص شهرستانی ویژه جوانان اشاره و خواستار مشارکت فعال دستگاههای اجرایی در این مراسم شد.

در ادامه مهندس اسد فرماندار و رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان بابلسر ضمن تبریک افتخار آفرینی های اخیر ورزش شهرستان ، افزود: موضوعات جوانان از درجه اهمیت بسیار برخوردار بوده و بر همگان فرض است که تلاش خویش را به کار ببندند تا رخوت و کسلی در جامعه کمتر شود. وی با اشاره به اینکه مطالبات جوانان در حوزه اشتغال ، کار، ازدواج و سایر حوزه ها در دستور کار بوده، جشن ویژه جوانان نیز در دستور کار قرار گیرد.

در پایان این جلسه پس از استماع نظرات و جمع بندی موضوع مقرر گردید که در دهه ولایت و عید غدیرخم جشن بزرگ بصورت شهرستانی ویژه جوانان همراه با مراسم تجلیل از جوانان برگزار گردد.

آخرین اخبار