مسافران حرمت میزبان را داشته باشند

سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ در ۰۸:۵۷ 121 بار مشاهده شده


در نشست ناجیان غریق مطرح شد:

مسافران حرمت میزبان را داشته باشند

سید علی اسدگفت:ناجیان غریق به واسطه ارتباط خود با مسافران می‌توانند در پیشگیری بسیاری از بزه‌های اجتماعی نقش‌آفرین باشند.

فرماندار بابلسر در نشست توجیهی ناجیان غریق با موضوع طرح سالم‌سازی دریا در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابلسر با اشاره به آیه ۳۲ سوره مائده اظهار کرد:این آیه اهمیت کار شما ناجیان غریق را نشان می دهد که بسیار ارزشمند و بزرگ است.

وی افزود:نوع برخورد و نحوه رفتار و چگونه حرمت مهمان را داشتن سبب ترغیب دوباره مهمانان و اطرافیانشان در شهرستان بابلسر می شود.

فرماندار بابلسر با بیان اینکه باید چهره شادابی از شهر را به گردشگران معرفی کرد تصریح کرد:از نظر رفتار و انضباط اجتماعی می تواند در سرنوشت و آتیه این شهر پر اهمیت باشد.

نماینده عالی دولت با ابراز تاسف از پدیده شوم بد حجابی و برخی هنجار شکنی از سوی مسافران گفت:رفتار و پوشش برخی از مسافران در شان این شهر مذهبی و انقلابی نیست.

اسد با بیان اینکه پوشش ظاهری برخی از مسافران در شان مردم شهیدپرور سطح شهرستان نیست،افزود: ناجیان غریق  و به واسطه ارتباط خود با مسافران می‌توانند در پیشگیری بسیاری از بزه‌های اجتماعی نقش‌آفرین باشند.

این مسئول از زحمات ناجیان غریق و عوامل اجرایی ستاد ساماندهی طرحهای سالمسازی دریا در شهرستان بابلسر تقدیر کرد و اذعان داشت:در تعطیلات عید سعید فطر انبوه مسافران در این شهرستان شاهد هستیم که به مراتب جزء روزهای سخت ناجیان غریق خواهد بود.

فرماندار بابلسر در پایان بیشترین غریق را در نقاط خارج از محدوده مجاز شنا عنوان و اظهار کرد: بیشتر مسافران مناطق ممنوعه را برای شنا انتخاب می‌کنند که موجب بروز مشکلات زیادی برای ناجیان می‌شود.

آخرین اخبار