لزوم معرفی جاذبه‌های بابلسر برای جذب گردشگران

پنج شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ در ۰۸:۱۱ 141 بار مشاهده شده


فرماندار بابلسر تأکید کرد:

لزوم معرفی جاذبه‌های بابلسر برای جذب گردشگران

فرماندار بابلسر گفت: در توسعه صنعت گردشگری این شهرستان می‌توان با شناساندن و معرفی جاذبه‌های گردشگری بابلسر زمینه جذب گردشگران داخلی و خارجی را فراهم کرد.

سیدعلی اسد در جلسه کارگروه گردشگری این شهرستان اظهار کرد: اهمیت  دادن به صنعت گردشگری و رونق بخشیدن به آن می‌تواند به عنوان موتور محرک چرخه اقتصادی در شهرستان باشد.

وی با بیان اینکه رونق گردشگری موجب درآمدزایی و سرمایه‌گذاری می‌شود، افزود: توجه به صنعت گردشگری استان می‌تواند نقش خوبی در اقتصاد و ایجاد اشتغال پایدار ایفا کند.

فرماندار بابلسر با اشاره به اینکه یکی از ضرورت‌های توسعه، بحث آموزش است و باید در سطوح مختلف جامعه مورد توجه قرار گیرد، بیان کرد: در بحث آموزش، صنوفی که بیشتر با گردشگر و مسافر ارتباط دارند در اولویت نخست قرار گیرند.

این مسؤول تصریح کرد: در توسعه صنعت گردشگری در شهرستان بابلسر می‌توان با شناساندن و معرفی جاذبه‌های گردشگری این شهرستان زمینه جذب گردشگران داخلی و خارجی را فراهم کرد.

اسد با بیان اینکه شهرستان بابلسر شهرستانی توریستی، گردشگرپذیر و نگین شهرهای مازندران است، گفت:  با فراهم کردن زیرساخت و حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی سبب رونق اقتصاد شهرستان شویم.

آخرین اخبار