برگزاری مراسم رحلت امام خمینی(ره)عصر یکشنبه 14خرداد در مصلی المهدی بابلسر

سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ در ۱۵:۰۶ 164 بار مشاهده شده


فرماندار بابلسر خبرداد:

برگزاری مراسم رحلت امام خمینی(ره)عصر یکشنبه ۱۴خرداد در مصلی المهدی بابلسر

فرماندار بابلسر گفت:بمناسبت ماه مبارک رمضان مراسم رحلت حضرت امام خمینی(ره) به صورت هماهنگ در روز یکشنبه چهاردهم خرداد ازساعت ۱۹عصر همراه با مراسم قرائت قرآن و سخنرانی و مداحی در مصلی المهدی(عج) بابلسر برگزار می شود.

سید علی اسد فرماندار شهرستان بابلسر در جلسه ستاد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) با حضور حجت الاسلام والمسلمین قلی پور امام جمعه بابلسر در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان ، با بیان اینکه با توجه به مصادف بودن ماه مبارک رمضان با رحلت حضرت امام خمینی(ره) اعزام زائر به حرم مطهر انجام نمی شود اظهار کرد:مراسم رحلت حضرت امام خمینی(ره) به صورت هماهنگ در روز یکشنبه چهاردهم خرداد ازساعت ۱۹عصر همراه با مراسم قرائت قرآن و سخنرانی و مداحی در مصلی المهدی(عج) بابلسر برگزار می شود.

وی تاکید کرد: برنامه‌ریزی شده تا برگزاری این مراسم به شکلی باشکوه‌ و با حضور هر چه گسترده‌تر مردمی در شهرستان برگزار شود که در این زمینه اطلاع‌رسانی‌های لازم و به موقع با استفاده از ظرفیت رسانه‌ها و سایر بخش‌ها انجام می‌شود.

فرماندار بابلسر در پایان گفت:برگزاری آئین گرامیداشت ارتحال امام خمنیی(ره) قدردانی از خدمات ارزشمند این شخصیت بین‌المللی و جهانی بوده و باید تلاش کنیم تا محوریت این برنامه‌ها فرهنگسازی و نهادینه کردن این اهداف و آرمان‌ها باشد.

آخرین اخبار