مشارکت 97 درصدی مردم بابلسر در انتخابات

شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ در ۱۸:۲۷ 203 بار مشاهده شده


فرماندار بابلسر خبر داد:

مشارکت ۹۷ درصدی مردم بابلسر در انتخابات

فرماندار بابلسر میزان مشارکت مردم این شهرستان در انتخابات را ۹۷٫۳۱درصد اعلام کرد و گفت: از ۹۳هزار و ۲۵۵ نفر حائز شرکت در انتخابات ۹۰هزار و ۲۵۵ نفر در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا شرکت کردند.

سیدعلی اسد صبح امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان در مجتمع آموزشی تفریحی بانک رفاه بابلسر میزان مشارکت مردم در انتخابات را ۹۷٫۳۱ درصد در بابلسر اعلام و اظهار کرد: از ۹۳ هزار و ۲۵۵ نفر حائز شرکت در انتخابات شهرستان بابلسر ۹۰ هزار و ۷۴۶ نفر در انتخابات شرکت کردند که از این تعداد ۵۳ هزار و ۶۶ نفر به دکتر حسن روحانی رأی دادند.

وی با بیان اینکه تعداد آرا مردم بابلسر در انتخابات قبل(یازدهمین دوره انتخابات  ریاست جمهوری) به دکتر روحانی ۴۰ هزار و ۴۱۵ رای بوده است، از افزایش ۳۱٫۳ درصدی آرا مردم این شهرستان در این دوره از انتخابات به روحانی خبر داد و افزود: تعداد آرا حجت‌الاسلام رئیسی نیز در بابلسر ۳۳ هزار و ۴۲۰ رای بوده است.

فرماندار بابلسر افزایش آرای حجت‌الاسلام روحانی در این شهرستان را نشان از رضایت مردم بابلسر از عملکرد دولت و مسؤولان دانست و تصریح کرد: مردم با حضور حداکثری در انتخابات به وظیفه دینی و شرعی خود جامه عمل پوشاندند و حالا نوبت مسؤولان است که به مشکلات مردم رسیدگی کنند و به مردم خدمات مطلوب ارائه دهند.

اسد بیان کرد: تمام تلاش ما در انتخابات برگزاری حضور پرشور و سالم با رعایت قوانین و حفظ امانت آرا مردم بود که توانستیم انتخابات سالمی را در سطح شهرستان برگزار کنیم و در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری هیچ شکایتی حاصل نشد و تنها در انتخابات شورای شهر بابلسر و هادی‌شهر گزارشاتی دریافت شد که مورد رسیدگی قرار گرفت اما تاثیری در نتیجه انتخابات نداشت.

وی با بیان اینکه برای نخستین‌بار انتخابات شورای شهر به صورت الکترونیکی در سطح شهرستان برگزار شد، ادامه داد: با الکترونیکی شدن انتخابات، تخلفات انتخاباتی به صفر رسید و مشکلات فنی که ممکن است این سیستم‌ها در زمان انتخابات بوجود آورند، باید آسیب‌شناسی شود.

فرماندار بابلسر با اشاره به سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال با بیان اینکه بخشی از بروکراسی اداری حل و فضا را برای ورود سرمایه گذاری با رعایت قوانین آماده کنیم، گفت: با توجه به اینکه مازندران نقش مهمی در تامین مواد غذایی کشور دارد تولید در روستا مورد توجه قرار گیرد و با تامین زیرساخت در سطح روستا زمینه تولید بیشتر، فراهم شود.

در پایان این جلسه به تعدادی از عوامل و برگزار کنندگان انتخابات تجلیل شد.

آخرین اخبار