30درصد مصرف انرژی در ساعت پیک مربوط به دستگاه‌های دولتی است

دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵ در ۲۰:۱۰ 610 بار مشاهده شده


۳۰درصد مصرف انرژی در ساعت پیک مربوط به دستگاه‌های دولتی است

فرماندار بابلسر گفت: ۳۰ درصد مصرف انرژی شهرستان در ساعت پیک مصرفی مربوط به دستگاه‌های دولتی است.

سید علی اسد در جلسه شورای اداری شهرستان در سالن اجتماعات مجتمع شهید عظیمی بابلسر خطاب به مسؤولان، اظهار کرد: تکریم ارباب  رجوع و جلب رضایت مردم در رأس امور قرار گیرد.

وی با بیان اینکه ادارات خدمات‌دهنده با افراد بدهکار با ملایمت رفتار کرده و در نهایت احترام از آنها بخواهند قبوض خود را پرداخت کنند، گفت: مسؤولان ادارات شرایطی به‌وجود نیاورند که مردم نسبت به نظام و انقلاب بدبین شوند.

فرماندار بابلسر با تاکید به مدیریت بهینه مصرف انرژی بیان کرد: بخش قابل توجهی از انرژی در ساعت پیک مصرفی مربوط به دستگاه‌های دولتی است.

اسد با بیان اینکه دستورالعملی برای استفاده بهینه از مصرف انرژی تنظیم تا دستگاه‌های اداری و دولتی مکلف به رعایت آن شوند، تصریح کرد: با دستگاه متخلف که از قوانین فوق پیروی نکند، برخورد می‌شود.

وی با بیان اینکه تأمین رفاه مردم دغدغه نظام و برنامه اصلی دولت تدبیر و امید است، خاطرنشان کرد: یکی از اقدامات خوب دولت تدبیر و امید اجرای طرح تحول نظام سلامت در کشور بود که شهرستان بابلسر نیز برای ارتقا  رفاه و سطح خدمات درمانی اقدامات خوبی انجام شده است.

فرماندار بابلسر با اشاره به گردشگری بودن این شهرستان اظهار کرد: جمعیت بابلسر در مناسبت‌های متعدد چند برابر می‌شود که به تناسب آن باید زیرساخت مناسب شهری برای حضور این گردشگران فراهم شود.

اسد تصریح کرد: آموزش ها در فنی و حرفه‌ای شهرستان متناسب با نیاز و تولیدات شهرستان باشد چون در این صورت هزینه آموزش‌ها هدفمند مصرف شده و موجب اشتغال بیشتر می‌شود.

وی در پایان با بیان اینکه عدم تخصص و حرفه مناسب عامل اصلی بیکاری است، گفت: بخشداران آموزش اشتغال خانگی و تولید محصولات روستایی را جدی بگیرند.

00DSC_0291 copy

 

 

آخرین اخبار