قطع گاز کلیه مصارف غیر خانگی در مواقع بحران

جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ در ۲۱:۲۴ 273 بار مشاهده شده


معاون فرماندار شهرستان بابلسر:

تعداد۱۲۵ خبازی در شهرستان بابلسر مجهز به سوخت دوم و سوم شده اند/قطع گاز کلیه مصارف غیر خانگی در مواقع بحران 

مهدی محمودی چراتی در جلسه ستاد مدیریت بحران در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد با بیان اینکه کلیه ادارات و نهادها و واحدهای تولیدی و خدماتی و… نسبت به تامین سوخت دوم خود اقدام نمایند اظهار داشت: با توجه به اطلاعیه‌های صادر شده، از هفته آینده با کاهش محسوس دمای هوا مواجه هستیم و باید همه آمادگی لازم را برای مقابله با افت فشار گاز داشته باشیم.

وی به تامین نفتگاز و کپسول گاز ۵۰کیلویی برای خبازیها اشاره کردو افزود: تعداد۱۲۵ واحد خبازی در شهرستان مجهز به سوخت دوم و سوم شده اند و مشکلی در پخت روزانه نانوایی ها وجود ندارد.

محمودی گفت: به‌منظور پیشگیری از افت فشار و پایداری جریان گاز بخش خانگی، قطع گاز تمام مصارف غیرخانگی در دستور کار است تا با قطع این مصارف، پایداری گاز منازل و مصرف خانگی ثابت نگه داشته شود.

این مسؤول با تأکید بر اینکه همه مصرف‌کنندگان بخش غیرخانگی باید به سوخت دوم مجهز باشند تا در مواقع اضطراری از آن بهره‌مند شوند، خاطرنشان کرد: مرغداری‌ها، واحدهای تولیدی و صنعتی،مراکز آموزشی و بیمارستانها… از جمله مصرف‌کنندگان گاز هستند که باید با هرچه سریعتر برای جایگزینی و تامین سوخت دوم اقدام کنند.

مهدی محمدی چراتی در پایان با تأکید بر اینکه مردم در مصرف گاز صرفه‌جویی لازم را داشته باشند و با دستگاه‌های اداری و خدماتی همراهی کنند، بیان کرد:  کلیه دستگاههای خدمات رسان تمهیدات و آمادگی لازم   برای خدمات رسانی بهتر به مردم  را بکار بگیرند.

 

آخرین اخبار