مرکز کانون پرورش فکری بابلسر به‌زودی افتتاح می‌شود

جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ در ۱۰:۰۸ 153 بار مشاهده شده


فرماندار بابلسر:

مرکز کانون پرورش فکری بابلسر به‌زودی افتتاح می‌شود

فرماندار بابلسر گفت: به‌زودی شاهد افتتاح و بهره‌برداری از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان در این شهرستان هستیم.

سید علی اسد  در جلسه شورای اداری این شهرستان، اظهار کرد: دشمنان اسلام از دیرباز با ایجاد تفرقه در بین شیعه و سنی قصد تضعیف مسلمانان را داشتند اما با تدبیر امام راحل و به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران وحدت بین مسلمانان شیعه و سنی در کشور الگویی برای جهانیان شده است.

وی با اشاره به تفرقه افکنی برخی از دشمنان در داخل کشور، افزود: با درایت مقام معظم رهبری و ایجاد وحدت و انسجام در داخل کشور تمام نقشه‌های دشمن نقش بر آب شد.

فرماندار بابلسر با بیان اینکه با وحدت و مشارکت بین مردم و مسئولان بسیاری از مشکلات این شهرستان برطرف شده است، افزود: زمانی می‌توانیم به قله رفیع موفقیت برسیم که وحدت و همدلی بین همه مردم حفظ شود.

این مسؤول استقرار ادارات در شهرستان اشاره کرد و افزود: با پیگیری‌های انجام شده به‌زودی شاهد افتتاح و بهره‌برداری از نخستین کانون پرورش فکری جوانان و نوجوانان در بابلسر هستیم.

اسد با اشاره به مشکلات بهادر مولایی قهرمان وزنه‌برداری جهان، گفت: روز گذشته با حضور امام جمعه بابلسر نشست بسیار خوبی با رئیس فدراسیون وزنه برداری کشور داشتند و بسیاری از سوء تفاهم ها در مورد بهادر مولایی رفع شده است.

سید علی اسد در جلسه شورای اداری شهرستان افزود : وی گفت : بعد از اینکه مولایی سلامتیش را به دست بیاورد ، به ورزش حرفه ای باز می گردد و تیم ملی وزنه برداری از این ورزشکار مازندرانی استفاده خواهد کرد.

فرماندار بابلسر همچنین اظهار داشت : زمانی می توانیم به اهداف دولت تدبیر و امید دست یابیم که با وحدت کارها را پیش ببریم و اجازه ندهیم دشمن با استفاده از تفرقه به اهداف شوم خود دست یابد.

photo_2016-12-16_10-06-31

آخرین اخبار