۷۷۹ پروژه عمرانی هفته دولت در مازندران آماده بهره‌برداری است

پنج شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵ در ۱۶:۰۶ 663 بار مشاهده شده


معاون استاندار مازندران:

۷۷۹ پروژه عمرانی هفته دولت در مازندران آماده بهره‌برداری است

معاون عمرانی استاندار مازندران با اشاره به توسعه فعالیت‌های عمرانی در استان، گفت: ۷۷۹ پروژه عمرانی هفته دولت در مازندران آماده بهره‌برداری است.

علی نبیان صبح امروز در مراسم افتتاح سالن ورزشی روستای عزیزک شهرستان بابلسر، اظهار داشت: اقداماتی که دولت تدبیر و امید انجام داده حاصلش ایجاد آرامش و امنیت برای مردم بوده است.

وی افزود: انجام پروژه‌های مختلف شهری و روستایی نشان از تدبیر دولت در زنده کردن امید در زندگی مردم بوده است.

معاون عمرانی استانداری مازندران، خاطرنشان کرد: ۷۷۹ پروژه در قالب بیش از ۶۰۰ میلیارد تومان مجموع پروژه هایی است که از رامسر تا گلوگاه به مناسبت هفته دولت در مازندران افتتاح و به بهره برداری می رسد.

نبیان با بیان اینکه تمام تلاش دولت ارائه خدمات ارزنده جهت رفاه حال مردم است، گفت: یکی از دغدغه های به حق مردم بابل و بهنمیر بهسازی و تجهیز محور عزیزک به بابل و تعریض پل ورودی بهنمیر بوده که تلاش می شود به زودی این پروژه ها اتمام و بهره برداری شود.

حبیب حسین زادگان، مدیرکل ورزش و جوانان مازندران اظهار داشت: کلنگ این پروژه در سال ۸۳ به زمین خورده بوده و حدود ۵۷۰ میلیون تومان اعتبار از منابع ملی و استانی جهت ساخت و راه اندازی این پروژه هزینه شده است.

وی با بیان اینکه ورزش پهلوانی از دل روستا برخواسته است، افزود: تقویت ورزش روستایی و قهرمانی و توسعه زیرساخت های ورزش قهرمانی و پهلوانی از ماموریت های مهم اداره کل ورزش و جوانان مازندران است.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران ادامه داد: خوشبختانه در دولت تدبیر و امید اقدامات خوبی در راستای توسعه ورزش روستایی و پهلوانی صورت گرفته و اقدامات قابل توجه ویژه ای به روستا و ورزش روستا صورت گرفته است.

حسین زادگان با اشاره به اینکه نگاه نظام و دولت نگاه به ورزش و توسعه ورزش روستایی است، تاکید کرد: باید تلاش کرد تا مردم ما در بخش وقف ورزش حضور بیشتری داشته باشند و نهایت بهره برداری را از مشارکت مردمی ببریم.

0DSC_0187 copy

 

آخرین اخبار