امنیت کشور مرهون ایثارگری ها و مجاهدت رزمندگان است+عکس

دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ در ۱۰:۰۹ 194 بار مشاهده شده


فرماندار بابلسر در نشست خبری و آیین تجلیل از خبرنگاران گفت: امنیت کشور مرهون ایثارگری  ها و مجاهدت رزمندگان است.

شامگاه یکشنبه ۲۲ مردادماه مراسم تجلیل از خبرنگاران اصحاب رسانه شهرستان بابلسر با حضور فرماندار، سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی و تنی چند از مسئولان شهری شهرستان بابلسر و  بیش از ۲۰ تن از خبرنگاران اصحاب رسانه این شهرستان در مجتمع میزبان برگزار شد.

سید علی اسد فرماندار بابلسر ضمن تبریک به فرار رسیدن سالگرد شهادت شهید صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران و روز خبرنگار گفت: امروز آرامش و امنیت کشور مرهون ایثار گری‌ها و مجاهدت رزمندگان در دفاع مقدس و  جبهه کفر است.

وی افزود: همه ما این امنیت در کشور را مدیون رشادت های شهدایی هستیم که در زمان جنگ تحمیلی و هم اکنون در دفاع از حرم در سوریه و عراق با ایثارگری ها و شجاعت‌های خود جان خود را فدا کرده و مانع نفوذ و نا امنی‌های تکفیری به خاک کشور شده‌اند.

اسد ادامه داد: به شکر خدا مردم بابلسر با حضور باشکوه و گسترده خود  در مراسم شهدای مدافع حرم و مدافع وطن ثابت کردند که همیشه به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وفادار هستند.

فرماندار بابلسرضمن قدردانی از پشتکار و همراهی خبرنگاران در همه امور جاری شهرستان اظهار کرد: خبرنگاران با دیدن نقاط کوری که مسئولان بر آن اشراف ندارند یاری‌رسان هستند تا اینکه توجه شان به نقاط مغفول مانده معطوف و در جهت رفع آن بکوشند.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر از خبرنگاران عرصه مطبوعات و خبرگزاری‌های شهرستان بابلسر تجلیل به عمل آمد.

 

 

آخرین اخبار