کشف 211 کیلوگرم مواد مخدر دربابلسر

شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ در ۱۸:۲۰ 523 بار مشاهده شده


سیدعلی اسد:

کشف ۲۱۱ کیلوگرم مواد مخدر دربابلسر

فرماندار بابلسرگفت :از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۱۱ کیلوگرم مواد مخدر اعم از مواد سنتی و صنعتی در این شهرستان کشف و ضبط شد.

 سیدعلی اسد در جلسه مبارزه با مواد مخدر شهرستان با حضور میرزایی دبیر ستاد مواد مخدر استان در فرمانداری بابلسر افزود : از این میزان ۹۰ کیلوگرم توسط نیروی انتظامی و ۱۲۱ کیلوگرم از سوی سربازان گمنام امام زمان (عج) کشف شد.
وی گفت : همچنین در سال جاری ۷۰۰ نفر معتاد و بی خانمان در بابلسر دستگیر شدند که ۳۰ نفر به کمپ ترک اجباری اعتیاد استان در قاجارخیل ساری و بقیه به سه کمپ شهرستان انتقال یافتند.
وی افزود : اشتغال و کارآموزی معتادان بهبود یافته بسیار حائز اهمیت است و باید در این زمینه با همکاری سازمان فنی و حرفه ای با برگزاری کلاس های متعدد مهارت زندگی و مهارت شغلی به آنان ارائه شود.
فرماندار بابلسر از عدم آگاهی برخی از مردم از کشت ماده مخدر گراس در برخی از مناطق روستایی اشاره کرد و گفت : این کار به صورت مخفیانه انجام شده و با همکاری کمیته فرهنگی با نصب بنر های مختلف در روستاها و شهرها ، در خصوص خطرات کشت این ماده مخدر اطلاع رسانی شده است.
وی افزود : آگاهی بخشی مردم به خصوص خانواده هایی که دارای جوان هستند بسیار حائز اهمیت است و مجدانه از رسانه ها می خواهیم برای تنویر افکار عمومی تلاش کنند.

آخرین اخبار