پیام فرماندار بابلسر بمناسبت عید نوروز

سه شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۷ در ۰۸:۱۸ 91 بار مشاهده شده


فرماندار بابلسر در پیامی بهار طبیعت را تبریک گفت.
بسم الله الرحمن الرحیم
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل و النهار یا محول الحول والاحوال حول حالنا الی احسن الحال

تقارن شهادت حضرت علی النقی الهادی علیه السلام با عید نوروز می‌تواند سر آغازی برای تجلی زندگی پاک بر مبنا و مدار سیره ی اهل بیت علیه السلام و تداعی کننده ایجاد حال بهتر و شایسته تر در همه ما باشد،تا در گستره گیتی با فراخواندن انسانها به تحول درونی معنای واقعی تعبیر “الی احسن الحال” را با ندای صلح و دوستی در منظر همگان به تماشا گذارد.

مردم ولایتمدار در سالی که گذشت با خلق حماسه های بی نظیر و بی بدیل در عرصه های این نظام مقدس با نقش آفرینی خود ثابت کردند در راه حفظ آرمانهای امام راحل(ره) و شهیدان و بیعت با مقام عظمای ولایت تا پای جان ایستاده اند.

اینجانب از حضور،همراهی و همکاری آحاد مردم و همه مسئولان در کلیه برنامه ها و مراسمات در سال۹۶ تشکر و قدردانی نموده و فرا رسیدن بهار وعید سعید نوروز را به همه ی مردم ایران اسلامی و خصوصاً مردم فهیم شهرستان بابلسر صمیمانه تبریک و شادباش عرض می نمایم.

از آستان حضرت احدیت مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج) و بهره گیری از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) را مسئلت می نمایم.

امیدوارم درسایه تلاش، همت و همدلی سالی پربار، پرخیر و برکت و خدمت بیشتر برای شما مردم عزیز داشته باشیم.
سید علی اسد/فرماندار شهرستان بابلسر

آخرین اخبار