پروژه به ارزش 29میلیارد تومان در هفته دولت به بهره برداری می رسد

پنج شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۴:۰۱ 229 بار مشاهده شده


 فرماندار بابلسر :

۳۳پروژه به ارزش ۲۹میلیارد تومان در هفته دولت به بهره برداری می رسد

در اولین روز از گرامیداشت هفته دولت سید علی اسد فرماندار و جمعی از مسئولین  با حجت الاسلام قلی پور امام جمعه بابلسر دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بابلسر، در این دیدار سید علی اسد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و همچنین هفته دولت،گفت:  امسال ۳۳پروژه در بخشهای مختلف به ارزش ۲۹میلیاردو ۶۵میلیون تومان در شهرستان بابلسر افتتاح و به بهره برداری می رسد.

وی افزود: از این تعداد پروژه  در بخش کشاورزی یک پروژه در بخش یکپارچه سازی اراضی در روستای عزیزک با اعتبار ۲ میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی در مدت یکسال در ۲۴۰ هکتار از اراضی سطح روستا بهسازی شد.

فرماندار بابلسر با اعلام اینکه در بخش برق رسانی نیز ۱۱ پروژه با اعتبار ۸۷۲ میلیون تومان افتتاح و بهره برداری می شود،  گفت: در بخش راه  و شهرسازی نیز ۱۲ پروژه با اعتبار یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان افتتاح و بهره برداری می رسد.

اسد از افتتاح و بهره برداری ۶ پروژه بهداشت و درمان با اعتبار ۷۰۰ میلیون تومان خبر داد و افزود: تعداد سه پروژه نیز در بخش مرکز خدمات جامع سلامت شهری و آزمایشگاه بهورزی با اعتبار بالغ بر سه هزار میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری می رسد.

وی در پایان گفت: به مناسبت هفته دولت یک آزمایشگاه نیز در هادیشهر با ارزش ۱۵۰ میلیون تومان توسط خیرنیک اندیش کلنگ زنی خواهد شد.

 

 

آخرین اخبار