پروژه‌های بابلسر نیازمند تسریع در تزریق اعتبار و عملیات اجرایی است

چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ در ۱۰:۲۹ 251 بار مشاهده شده


فرماندار بابلسر:

پروژه‌های بابلسر نیازمند تسریع در تزریق اعتبار و عملیات اجرایی است

فرماندار بابلسر گفت: پروژه‌های این شهرستان نیازمند تسریع در تزریق اعتبار و عملیات اجرایی دارند.

سیدعلی اسد در جلسه بررسی مشکلات این شهرستان در سالن اجتماعات بخشداری بهنمیر به تعریض و احداث محور کیاکلا به بهنمیر، پل بهنمیر به عزیزک، احداث شهرک صنفی در بهنمیر، ایجاد ظرفیت‌هایی برای فرآوری محصولات کشاورزی، عقب‌نشینی جاده پدافند هوایی، تعریض پل روستایی، اجرای فاز دوم لایروبی رودخانه و جاده ساحلی بهنمیر اشاره کرد و گفت: پروژه‌های شهرستان بابلسر نیازمند تسریع در تزریق اعتبار و عملیات اجرایی دارند.

وی با بیان اینکه تأمین منابع اعتباری پل بهنمیر به عزیزک قرار بود از محل تملک دارایی و منابع راه و شهرسازی باشد، اظهار کرد: با توجه به جابه‌جایی اداره حمل و نقل از راه و شهرسازی انتظار داریم به تعهدات عمل  و منابع مورد نیاز تزریق شود.

فرماندار بابلسر به تعریض و ارتقاء محور بهنمیر به بابل اشاره کرد و افزود: محور بهنمیر به کیاکلا و جویبار به بهنمیر در حال تعریض است و پروژه از سرعت خوبی برخودار است اما انتظار داریم، پروژه با سرعت بیشتری دنبال شود.

این مسؤول با اشاره به جلسه یکم خرداد امسال در وزارت دفاع با موضوع محور پدافند هوایی بابلسر، تصریح کرد: مردم فهیم منطقه برای بازگشایی محور همراهی خوبی داشتند و انتظار داریم هرچه سریع‌تر نتیجه بازگشایی این محور مشخص شود.

اسد با اعلام اینکه جاده ساحلی بهنمیر نیازمند بودجه استانی است، گفت: با توجه به بودجه اندک شهرداری بهنمیر تخصیص‌ها برای این جاده ناچیز است و عنایت ویژه استان را می‌طلبد.

 

آخرین اخبار