پرهیز از برگزاری برنامه‌های تکراری در دهه فجر

یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ در ۰۷:۵۲ 488 بار مشاهده شده


معاون فرماندار بابلسر تاکید کرد:
پرهیز از برگزاری برنامه‌های تکراری در دهه فجر
معاون فرماندار بابلسر ایام‌الله دهه فجر را فرصت مناسبی برای تبیین آرمانهای انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: مدیران از برگزاری برنامه‌های تکراری بپرهیزند و ایده‌های جوان پسند را وارد میدان کنند.
مهدی محمودی‌چراتی در جلسه ستاد دهه فجر در سالن اجتماعات فرمانداری بابلسر با اشاره به اینکه ایام‌الله دهه فجر فرصت مناسبی برای تبیین انقلاب است، اظهار کرد: در این ایام مسؤولیت مدیران دو چندان می‌شود و مدیران باید برنامه‌های خود را به گونه‌ای برگزار کنند که موجب شادی و نشاط در بین مردم شود.
وی با بیان اینکه مدیران از برگزاری برنامه‌های تکراری بپرهیزند و ایده‌های جوان پسند را وارد میدان کنند، گفت: در برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای سیاست‌گذاری شود که با هزینه‌ اندک استفاده مطلوب از برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر برد.
معاون فرماندار بابلسر با بیان اینکه مردم کشور ما همچون گذشته با حضور پرشور خود در راهپیمایی۲۲ بهمن، حماسه جدیدی را می‌آفرینند، یادآور شد: جشن‌های دهه فجر انقلاب اسلامی با شور و نشاط خاصی برگزار و برنامه‌های این ایام به خوبی عملیاتی شود.
محمودی با بیان اینکه امروز کشور به عنوان یکی از قدرت‌های بزرگ منطقه‌ای و یکی از کشورهای تاثیرگذار بر مسائل بین‌الملل مطرح است، گفت: دهه فجر فرصتی مناسب برای مرور آرمان‌های امام خمینی (ره)، ارزش‌های انقلاب، خودباوری، انس با معانی مکتب اسلام، قرآن و سیره پیامبر اکرم(ص) و ائمه اطهار است.

0dsc_0261-copy

آخرین اخبار