وجود 171 صندوق شعبه اخذ رأی در بابلسر

جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ در ۱۸:۳۷ 326 بار مشاهده شده


فرماندار بابلسر از وجود ۱۷۱ صندوق شعب اخذ رأی در شهرستان بابلسر خبر داد و گفت: از این تعداد ۱۷۰ صندوق ثابت و یک صندوق سیار است.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شهرستان بابلسر، سید علی اسد با اشاره به اینکه شرکت در انتخابات برداشتن گامی در راه اعتلا و توسعه کشور است، اظهار کرد: مردم امروز با شرکت در انتخابات سرنوشت خود را تعیین می‌کنند.

وی با اشاره به حضور کم‌نظیر مردم بابلسر در انتخابات، خاطرنشان کرد: امروز مردم بابلسر از همه اقشار جامعه پیر و جوان، زن و مرد در انتخابات شرکت کردند تا بار دیگر با آرمان‌های انقلاب تجدید بیعت کنند.

فرماندار بابلسر از وجود ۱۷۱ صندوق شعب اخذ رأی در شهرستان بابلسر خبر داد و افزود: از این تعداد ۱۷۰ صندوق ثابت و یک صندوق سیار است.

این مسؤول با بیان اینکه دشمن از مدت‌ها قبل تمام تلاش خود را به کار گرفت تا مردم حضور کم‌رنگی در انتخابات داشته باشند، ادامه داد: حضور پررنگ مردم در انتخابات مشت محکمی به دهان دشمنان می‌زند و تمام نقشه‌های شوم آنها را خنثی می‌کند .

اسد در پایان از همه مردم شهرستان بابلسر خواست، برای شرکت در انتخابات هر چه زودتر به صندوق شعب اخذ رأی مراجعه کنند و آن را به ساعات پایانی موکول نکنند.

آخرین اخبار