هیچ وظیفه ای جز خدمت صادقانه به مردم نداریم

جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ در ۱۷:۵۸ 208 بار مشاهده شده


سیدعلی اسد:

هیچ وظیفه ای جز خدمت صادقانه به مردم نداریم

فرمانداربابلسر گفت:وظیفه ما پیگیری امورات مردم و هیچ وظیفه ای جز خدمت صادقانه نداریم.

فرمانداربابلسر در جلسه شورای اداری شهرستان در مجتمع بانک رفاه بابلسر با تقدیر از مشارکت مردم فهیم بابلسر در بحث کمک به زلزله زدگان کرمانشاه اظهار کرد: این اقدامات خودجوش مردمی نشان داد هر جا که نیاز باشد مردم ما همراه هستندو از آرمانهای انقلاب دفاع می کنند.
وی با تاکید به برنامه ریزی برای مدیریت بحران از سوی مدیران عنوان کرد: با توجه به اینکه مازندران استانی حادثه خیز است باید آمادگی کامل در زمان بحرانی داشته باشیم تا با کمترین آسیب مواجه شویم.
فرماندار بابلسر با اشاره به اعتراضات و اغتشاشات اخیر در کشور بیان کرد: باید به انتظارات و گله های مردم بیشتر توجه شود وصادقانه خدمت کنیم.

وی با بیان اینکه برخی افراد به دنبال ضربه زدن به اصل نظام هستند گفت: مطمینا کسانی که به اموال عمومی آسیب می رسانند به دنبال مطالبات مردم نیستند بلکه موضوعات دیگری را دنبال میکنند.
وی همچنین از هوشیاری و آگاهی مردم بابلسر در این خصوص تقدیر کرد و گفت: خوشبختانه با اقدامات پیشگیرانه ای که از سوی مسوولان امنیتی شکل گرفت بهترین شرایط را در بابلسر داشتیم و تجمعی شکل نگرفت.
وی همچنین تکریم ارباب رجوع را وظیفه همه مسوولان دانست و افزود: خدمت به مردم از هر عبادتی بالاتر است،اگر کارکنان و زیر مجموعه شما به ارباب رجوع بی احترامی کنند شما مدیران مسوول هستید .

فرمانداربابلسر افزود:وظیفه ما پیگیری امورات مردم است  وهیچ وظیفه ای جز خدمت نیست.

اسدبا تاکید برنظارت جدی بر بازار گفت:تعزیرات و اداره صنعت و معدن در بحث کنترل و نظارت جدی تر وارد شود و اصناف و اتحادیه ها نظارت کافی به زیرمجموعه خود داشته باشند.

فرمانداربابلسر در پایان یکی از اهداف شوم بیگانگان را در اغتشاشات اخیر کمرنگ کردن حضور مردم است در ۲۲بهمن عنوان کرد وافزود:امسال تجلی حضور مردم در دهه فجر پررنگ تر از سالهای قبل است و دشمنان انقلاب هرگز به نقشه های شوم خود نمی رسند.

آخرین اخبار