هیئت های ورزشی با ارائه برنامه های قابل اجرا تصمیم ساز باشند

پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ در ۱۳:۳۹ 681 بار مشاهده شده


سید علی اسد:

هیئت های ورزشی با ارائه برنامه های قابل اجرا تصمیم ساز باشند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بابلسر ؛سید علی اسد فرماندار شهرستان بابلسر در دومین جلسه توسعه ورزش همگانی با حضور روسای هیات های پهلوانی و زورخانه ای ، روستایی و بازیهای بومی محلی ، همگانی ، پزشکی ورزشی و کوهنوردی در سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان شهرستان ضمن تسلیت شهادت امام حسن عسگری (ع)هدف از برگزاری نشستها با هیات های ورزشی را شناسایی ظرفیتها و احصاء مشکلات و مسایل هیات ها و ورزشکاران اظهار کرد و افرود:این جلسات در حوزه ورزش موجب شناسایی نقاط ضعف و قوت هیاتهای ورزشی و هم فکری برای تقویت جایگاه ورزش شهرستان می شود.

وی ادامه داد: مسایل هیاتها احصاء شده و در جلساتی که با مسئولین استانی و شهرستانی برگزار می شود پیگیر مطالبات ورزشکاران خواهیم شد.

فرماندار بابلسر گفت:باید تلاش کنیم از امکانات موجود و ظرفیت هایی که در دسترس ما هستند نهایت بهره برداری را کنیم و بهره وری منابع فعلی را بالا ببریم تا در آینده و تغییر شرایط اقتصادی کشور بتوانیم امکانات موجود را ارتقاء ببخشیم و کاستی های احتمالی را جبران کنیم.

فرماندار بابلسر به امر توجه به سلامت جسم و روح افراد جامعه تاکید کرد و افزود : هیات های ورزشی باید تلاش کنند به ارتقاء سلامت جامعه کمک کنند تا یکی از ارکان سلامت جامعه باشند.

سید علی اسد گفت:از ۶ هزار ورزشکار سازمان یافته در شهرستان بابلسرحدود یک سوم دارای بیمه ورزشی هستند که  برای استقبال بیشتر ورزشکاران نیاز است، بیمه ورزشی خدمات شایسته تری به ورزشکاران ارائه دهند.

سید علی اسد به ارائه برنامه یکساله توسط هیاتهای ورزشی تاکید کرد و افزود: هدف بهبود بخشیدن به ورزش و سلامت جامعه است و حمایت خود را در این زمینه اعلام می کنیم.

این مسئول با بیان اینکه در تمامی ماههای سال مناسبتهایی داریم و باید بعنوان ظرفیت تلقی کنیم اظهار داشت:هدف از برگزاری برنامه های مناسبتی آشنا کردن و فرهنگ سازی به امر ورزش است و نباید کیفیت فدای کمیت شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان بابلسر به حضور مسئولین در مناسبتهای ورزشی تاکید کردو افزود: از کمک خیرین در توسعه ورزش شهرستان حمایت می کنیم.

این مسئول در پایان از ارائه برنامه توسط هیات های ورزشی استقبال کرد و افزود:برای همه هیاتهای ورزشی و کار تخصصی شان ارزش وجایگاه قائل هستیم و باید در تصمیم سازی برنامه ها پیشتاز عمل کنند.

آخرین اخبار