همه باید برای حفظ وحدت و پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی تلاش کنند

یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ در ۲۲:۴۴ 444 بار مشاهده شده


معاون فرماندار بابلسر

همه باید برای حفظ وحدت و پیشبرد اهداف نظام و انقلاب اسلامی تلاش کنند.

معاون فرماندار بابلسر با بیان اینکه زمینه حضور جوانان در میادین فرهنگی و ورزشی فراهم شود، گفت: مشکلات و معضلات پیش‌روی جوانان ناشی از فقدان برنامه‌ریزی مناسب برای پرکردن اوقات فراغت آنها است.

مهدی محمودی‌چراتی در جلسه ساماندهی امور جوانان در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان با تأکید بر اینکه باید شرایط جذب جوانان به‌سمت فضای سالم مهیا شود، اظهار کرد: همه دستگاه‌های مرتبط با مسائل فرهنگی و ورزشی باید با کارشناسی و برنامه‌ریزی درست زمینه حضور جوانان در میادین فرهنگی و ورزشی را فراهم کنند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر مشکلات و معضلات پیش‌روی جوانان ناشی از فقدان برنامه‌ریزی مناسب برای پرکردن اوقات فراغت آنها است، افزود: طرح‌ها و برنامه‌های مناسب و عملی باید برای پرکردن اوقات فراغت جوانان در نظر گرفته شود.

معاون فرماندار بابلسر در ادامه با اشاره به دستور کار  جلسه اهمیت سواد رسانه‌ای در جامعه، بیان کرد: داشتن سواد رسانه‌ای در تصمیم‌گیری‌ها و تشخیص انواع پیام‌ها مؤثر است.

محمودی با اشاره به اهمیت سواد رسانه‌ای در جامعه بیان کرد: باید برای پیشگیری  از آسیب‌ها و تهدیدات، سواد رسانه‌ای در سطح جامعه را افزایش داد.

وی اضافه کرد: با داشتن سواد رسانه‌ای می‌توان انواع پیام‌ها را با آگاهی و بینش تشخیص داد و برای خدمت به جامعه به‌کار برد.

معاون فرماندار بابلسر در پایان با تأکید به دعوت از اساتید و چهره‌های شاخص در رابطه با سواد رسانه‌ای در جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان، گفت: همه دستگاه‌های دولتی از جمله آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها و رسانه‌ها باید با حفظ وحدت برای پیشبرد اهداف نظام و انقلاب اسلامی تلاش کنند.

آخرین اخبار