مردم بابلسراز برخی فضاهای ورزشی در شهرستان بی بهره اند

جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۷:۵۳ 390 بار مشاهده شده


فرماندار بابلسر:
مردم بابلسراز برخی فضاهای ورزشی در شهرستان بی بهره اند
فرماندار بابلسر با بیان اینکه سرانه فضای ورزشی بابلسر نسبت از متوسط کشور بیشتر است، گفت: استفاده بهینه از سرانه فضای ورزشی در این شهرستان نمی‌شود و بابلسری‌ها از فضای ورزشی شهر بی‌بهره‌اند.
سیدعلی اسد در جلسه بررسی مسائل و مشکلات ورزش این شهرستان، با حضور ولی اله نانواکناری نماینده حوزه انتخابیه بابلسروفریدونکنار و وحبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان اظهار کرد: ارتقای نمایندگی بهنمیر، ایجاد نمایندگی در هادی‌شهر،تخصیص اعتبارات لازم برای اتمام سالن احمدکلا و سالن بوکس شهرستان و تأمین اعتبارات لازم برای ایجاد زیرساخت مناسب ورزشی از جمله نیازهای ورزشی شهرستان است.
وی با اشاره به اینکه سرانه فضای ورزشی بابلسر نسبت به شهرستان‌های دیگر بیشتر است، گفت: استفاده بهینه از سرانه ورزشی در این شهرستان نمی‌شود.
فرماندار بابلسر با بیان اینکه بخش زیادی از فضاهای ورزشی شهرستان در اختیار مجتمع‌های تفریحی و توریستی است، گفت: در محاسبه آماری این فضاها جزو بابلسر محسوب می‌شود اما از امکانات ورزشی این مجتمع‌ها برای مهمانان و اهداف مجتمع استفاده می‌شود و مردم شهرستان از آن بهره چندانی نمی‌برند.
اسد با اشاره به نشست با هیأت‌های مختلف ورزشی و بررسی مشکلات آنها اظهار کرد: توجه به ورزش جوانان نقش تأثیرگذاری برای نشاط و سرزندگی جامعه دارد.
وی افزود: ورزش بابلسر دارای سرمایه‌های زیادی است که اگر توجه شود در کسب رکورد ملی و فراملی اثرگذار است.

آخرین اخبار