لزوم نظارت جدی بر فروش مواد غذایی در سواحل

چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۶ در ۰۸:۲۶ 324 بار مشاهده شده


معاون فرماندار بابلسر تأکید کرد

لزوم نظارت جدی بر فروش مواد غذایی کنار سواحل

معاون فرماندار بابلسر با بیان اینکه نظارت جدی بر فروش مواد غذایی در سواحل انجام شود، گفت: باید مسولین دست اندرکار نسبت به ارزیابی نرخ و خدمات برخی از رستورانها اقدام کنند.

مهدی محمودی‌چراتی در جلسه کارگروه امنیت و سلامت غذایی در این شهرستان با بیان اینکه از هر جناح و تفکری که باشیم باید در سایه ولایت فقیه برای موفقیت در تمام زمینه‌ها نگاه حمایتی داشته باشیم، گفت: باید تلاش کنیم فضای کشور را به سمت اتحاد و همدلی سوق دهیم.

وی با تأکید به اینکه مصوباتی که در جلسه مطرح می‌شود قابلیت اجرایی پیدا کند، اظهار کرد: با افرادی که به رعایت مسائل بهداشتی اهمیت نمی‌دهند، برخورد جدی صورت گیرد.

معاون فرماندار بابلسر با بیان اینکه نظارت جدی بر فروش مواد غذایی کنار سواحل انجام شود، افزود: باید مسولین دست اندرکار نسبت به ارزیابی نرخ و خدمات برخی از رستورانها اقدام کنند.

محمودی‌چراتی با اشاره به اینکه برخی از افراد چون نمی‌خواهند منافع خود را به خطر بیاندازند، از اشتباهات دیگران چشم‌پوشی می‌کنند، گفت: بحث مسائل بهداشتی چون با سلامت افراد جامعه در ارتباط است باید به طور جدی برخورد شود و هر نوع کوتاهی در این زمینه به هیچ وجه پذیرفته نیست.

آخرین اخبار