آیین افتتاح دانشگاه پیام نور واحد هادیشهربا حضور سیدعلی اسدفرماندار بابلسر

پنج شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ در ۱۲:۱۳ 416 بار مشاهده شده


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بابلسر، سیدعلی اسد در مراسم افتتاح و بهره‌برداری از ساختمان دانشگاه پیام‌نور واحد هادی‌شهر با بیان اینکه ضرورت فراگیری علم و دانش بر کسی پوشیده نیست، اظهار کرد: رشته‌هایی برای این دانشگاه مطابق با نیاز منطقه تدوین شود تا اثربخشی مطلوب‌تری داشته باشد.

وی با تأکید به توجه به اصل کیفیت در آموزش بیان کرد: دانشگاه‌ها به تربیت دانشجویان بر اساس شاخصه علمی بپردازند و از مدرک‌گرایی صرف خارج شوند و به پژوهش محوری و آموختن علم معطوف شوند.

فرماندار بابلسر با بیان اینکه از دل دانشگاه‌ها باید دانشجویانی نخبه و دانشمند خارج شود تا بتوانند در پیشرفت و توسعه کشور گام بردارند، گفت: در بسیاری از دانشگاه‌های ما توجه به دانش واقعی و کیفیت آموزشی در حال فراموشی است.

اسد یکی از مهم‌ترین شاخصه اقتصاد مقاومتی را علم آموزی دانست و افزود: دانشگاه‌ها آموزش‌ها را کاربردی و دانشجوی کارآفرین تربیت کنند.

وی در ادامه با اشاره به هفته درختکاری گفت: محیط دانشگاه را به محیطی دوستدار طبیعت نزدیک و دانشجویان را نیز به سمت و سوی حفاظت از طبیعت دانشگاه تشویق  و نشاط و شادابی را در دانشجویان تقویت کنید.

 

آخرین اخبار