غنی‌سازی اوقات فراغت در روستاها مورد توجه قرار گیرد

دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ در ۱۴:۰۱ 215 بار مشاهده شده


غنی‌سازی اوقات فراغت در روستاها مورد توجه قرار گیرد

فرماندار بابلسر با تأکید به اینکه غنی‌سازی اوقات فراغت روستاها مورد توجه قرار گیرد، گفت: همه مدیران در مسیر کشف، رشد و پرورش جوانان مستعد شهر و روستا مسؤول هستند.

سید علی اسد دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان اظهار کرد: به منظور بهره‌مندی بیشتر و موفقیت در زمینه اوقات فراغت جوانان، لازم است دستگاه‌های اجرایی با اداره ورزش و جوانان در ارتباط باشند تا زمینه‌های لازم در جهت ارائه راه حل‌های عملی برای رفع مسائل و مشکلات جوانان فراهم شود.

وی با تأکید بر توانمندسازی جوانان از طریق برنامه‌ریزی مناسب پیرامون اوقات فراغت جوانان، افزود: باید برای اوقات فراغت جوانان تصمیم‌هایی گرفته شود که عملیاتی بوده و با روحیه نشاط و جوانی این قشر تاثیرگذار سازگاری داشته باشد.

فرماندار بابلسر با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی برای اوقات فراغت جوانان مختص فصل تابستان نیست، گفت: اوقات فراغت یکی از موضوعات مهم ستاد ساماندهی امور جوانان است که باید در تمام ایام سال مورد توجه باشد اما به لحاظ اینکه در فصل تابستان بیشتر جوانان بیکار هستند این موضوع باید بیش از هر زمان دیگری مورد توجه باشد.

این مسؤول با تأکید به اینکه غنی‌سازی اوقات فراغت روستاها مورد توجه قرار گیرد، اظهار کرد: همه مدیران و مسؤولان در مسیر کشف، رشد و پرورش جوانان مستعد شهر و روستا مسؤول هستند و باید در این زمینه رسالت‌های خود را انجام دهند.

اسد گفت: با ایجاد فضای لازم برای حضور ورزشکاران روستایی در عرصه ورزش که می‌تواند در کنار مبحث ارتقاء سطح سلامت، افزایش نشاط و شادابی بین اقشار مختلف جامعه روستایی، زمینه‌های تقویت هر چه بیشتر ورزش و حضور استعدادهای فراوانی را که در مناطق روستایی زندگی می‌کنند و از هیچ‌گونه امکانات ورزشی لازم برخوردار نیستند را فراهم کرد.

در پایان این جلسه  از مدال آوران مسابقات بین المللی کاراته کرمانشاه جام دوستی تجلیل شد.

آخرین اخبار