عقب‌ماندگی‌های مازندران بسیار زیاد است

چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ در ۱۰:۱۷ 293 بار مشاهده شده


معاون عمرانی استاندار مازندران:

عقب‌ماندگی‌های مازندران بسیار زیاد است

معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: با توجه به محدودیت‌های مالی اتفاقات خوبی در استان انجام شد ولی عقب‌ماندگی‌های مازندران بسیار زیاد است.

علی نبیان در جلسه بررسی مشکلات این شهرستان در بخشداری بهنمیر با بیان اینکه مردم در ۲۹ اردیبهشت وظیفه خود را انجام دادند و این وظیفه ماست تا مردم لذت و حلاوت خدمات صادقانه را حس کنند، اظهار کرد: با توجه به محدودیت‌های مالی اتفاقات خوبی در استان انجام شد ولی عقب‌ماندگی‌های مازندران بسیار زیاد است.

وی افزود:در چهار سال گذشته یک هزار و ۵۰۰ کیلومترراه‌های روستایی در استان بهره‌برداری شد که  شهرستان بابلسر از بیشترین راه روستایی در سطح استان بهره‌مند شد.

معاون عمرانی استاندار مازندران با اشاره به ظرفیت مبل، نیشکر و توت فرنگی بهنمیر، خواستار ایجاد مرکز صنفی در این بخش شد و خاطرنشان کرد: از مزیت نسبی که در بهنمیر وجود دارد برای ایجاد رونق اقتصادی و اشتغال در سالی که مزین به تولید و اشتغال است، استفاده شود.

این مسؤول با بیان اینکه رونق اقتصادی در هر منطقه‌ای موجب منفعت در کشور می‌شود، ادامه داد: کارهایی که انجام می‌دهیم، هیچ‌گاه از ذهن مردم فراموش نمی‌شود باید اتفاقی زیبا در بهنمیر بیافتد تا مردم بهره‌مند شوند.

نبیان در پایان گفت: باید با همدلی،سرعت، عمل و دقت بتوانیم معضلات و مشکلات شهرستان را حل کنیم.

آخرین اخبار