ضرورت یکپارچه‌سازی اراضی کشاورزی در بابلسر

یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۸:۴۳ 480 بار مشاهده شده


فرماندار بابلسر مطرح کرد

ضرورت یکپارچه‌سازی اراضی کشاورزی در بابلسر

فرماندار بابلسر با تأکید به ضرورت یکپارچه‌سازی اراضی کشاورزی در این شهرستان گفت: با یکپارچه‌سازی می‌توان هزینه‌های کاشت، داشت و برداشت را کاهش داد.

سید علی اسد در جلسه بررسی مسائل و مشکلات بخش رودبست با حضور آزادی کناری امام جمعه هادیشهر ،ولی اله نانوا کناری نماینده حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار ،جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی ، شوراهای اسلامی  و دهیاران در مسجد  جامع هادی‌شهر با بیان اینکه رفاه و داشتن امکانات مناسب حق مردم است اظهار داشت:تلاشها در جهت رضایتمندی مردم باشد.

وی افزود: شوراها و دهیاران به‌عنوان دو بال نهاد مدیریت روستایی وظیفه دارند در راستای سیاست‌های دولت خدمتگزار و عدالت‌محور و در جهت توسعه و آبادانی روستاهای تحت پوشش خود گام‌های مؤثر و کارآمدی بردارند.

وی با تأکید بر اینکه دهیاران و شوراها مؤظف هستند مسائل و مشکلات روستائیان را شناسایی و به مسؤولان منتقل تا پیگیری‌های لازم برای رفع آن انجام شود، گفت: برای برطرف شدن مشکلات مردم باید با وحدت، تعامل و همکاری متقابل اقدام کرد.

فرماندار بابلسر با تأکید بر تکریم ارباب رجوع در دستگاه‌های اجرایی بیان کرد: رفتار نامناسب از سوی پرسنل ادارات به هیچ وجه پذیرفته نیست با روی خوش و گفتار نرم به حل مشکل مردم بپردازند.

این مسؤول خاطرنشان کرد: خدمت به مردم نعمتی است که خداوند به ما داده پس با استعانت از خداوند متعال و با غنیمت شمردن این فرصت در راستای خدمت به مردم که بزرگترین سرمایه نظام هستند، تلاش کنیم.

اسد با تأکید بر بررسی و رفع مشکلات روستاهایی که در بخش زیرساختی با مشکل مواجه هستند، به ضرورت یکپارچه‌سازی اراضی کشاورزی در بابلسر اشاره کرد و گفت: با یکپارچه‌سازی می‌توان هزینه‌های کاشت، داشت و برداشت را کاهش داد.

فرماندار بابلسر با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی در ۲۹اردبیهشت ۹۶گفت: انتظار داریم شوراهای اسلامی در ماهای پایانی، عملکرد خود را شفاف به مردم گزارش نمایند و حضور بیشتری در روستاها داشته باشند.

0dsc_0458-copy 

آخرین اخبار