صبحگاه مشترک در چهارمین روز از هفته نیروی انتظامی در بابلسر برگزار شد

دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ در ۱۲:۴۹ 226 بار مشاهده شده


صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی و نظامی در چهارمین روز از هفته نیروی انتظامی برگزار شد

صبح امروز در چهارمین روز از هفته نیروی انتظامی با حضور سید علی اسد فرماندار ،حجت الاسلام قلی پور امام جمعه بابلسر جمعی از مسئولان و خانواده های شهدا و نیروهای نظامی و انتظامی در ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان برگزار شد.

عباس فتحعلیپور فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر با بیان اینکه هفته بزرگداشت نیروی انتظامی تجدید پیمان با آرمانهای امام و شهداست اظهار داشت: صبحگاه مشترک نماد نظم و انضباط و همدلی و همزبانی نیروهای نظامی ، انتظامی و مسئولان است.

وی به پیروزیهای ارزشمند در جبهه های مقاومت اشاره کرد و افزود:دشمنان کوردل هیچگاه نمی توانند مانع پیشرفت و اقتدار جمهوری اسلامی باشند.

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر با بیان اینکه ما سرباز ولایت و وطن هستیم اظهار کرد: شهید محسن حججی کلمه مقدس سربازی را معنا کرد و امروز می فهمیم که چرا پس از ۱۴۰۰سال حماسه کربلا ادامه دارد و فراموش نمی شود.

در ادامه حجت الاسلام محمد اسماعیل قلی پور امنیت را از ضروریات زندگی بشری عنوان کرد و افزود:جامعه بدون امنیت در اختناق و خفه گی است.

وی با بیان اینکه مهمتر از امنیت ،احساس امنیت در جامعه است گفت:نیروی انتظامی باید به خود ببالد که  نگاه مردم به این نیرو، ایجاد امنیت و برقراری نظم است.

آخرین اخبار