شدید نظارت ها برمراکز عرضه مواد غذایی در بابلسر

سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ در ۱۱:۱۵ 42 بار مشاهده شده


شدید نظارت ها برمراکز عرضه مواد غذایی در بابلسر

فرماندار بابلسر گفت: نظارت و کنترل برمراکز عرضه مواد غذایی تشدید شود

فرماندار بابلسر در یازدهمین جلسه کارگروه بهداشت و امنیت غذایی در سالن اجتماعات فرمانداری بابلسر با تاکید بر آمادگی کامل این کارگروه برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و مسافران در ایام نوروزتاکید کرد و اظهار داشت:باید به کیفیت و اثر بخشی بازرسی و نظارت توجه شود.

وی افزود:بازتاب اقدامات قانونی بازرسین باید به مردم و صنوف اطلاع رسانی شود.

اسد به تشدید بازرسی ها و نظارت نسبت  به موضوعات بهداشتی و درمانی تاکید کرد و گفت:مسئله سلامت و بهداشت موضوع مهمی است که با جدیت و براساس قوانین باید عمل شود.

 وی بابیان اینکه بحث سپتاژ در مرحله انتخاب پیمانکار هستیم و به نقطه خوبی رسیده ایم گفت: مسئله سپتاژ، کاری بزرگ و ارزشمند است که در کاهش شیوع بیماریها و جلوگیری از آلودگی آبهای سطحی مهم است.

فرمانداربابلسر از جدیت دبیر و اعضای کارگروه بهداشت در کنترل و پیگیری مسایل بهداشتی تشکر کردو گفت:هرچه در مسایل بهداشتی جدی تر باشیم در ابتداء به خود و خانواده خود خدمت کرده ایم.

فرماندار بابلسر در پایان با اشاره به ۲۲اسفند روز بزرگداشت شهدا گفت:امنیت و آرامش خاطر ما با جانفشانی و ایثار شهدا ، جانبازان و خانواده آنان بدست آمده است و باید آن را قدر بدانیم.

در ادامه نبی زاده مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان با بیان اینکه از اول بهمن تا ۱۵اسفند تعداد ۲۲۳۹ بازرسی از اماکن بهداشتی و تهیه مواد غذایی بازدید شد گفت: از زمان شروع بازرسی و نظارت از اماکن بهداشتی برای عید نوروز از ۱۵الی ۲۱اسفند تعداد ۴۸۰بازرسی انجام شد.وی گفت:۸۷مورد نمونه برداری از مواد غذایی و بهداشتی از ۱۵اسفند تاکنون انجام شد و به متخلفین اخطار لازم داده شد و ۱واحد صنفی نیز پملپ شد.

وی به کشیک نوروزی در شهرستان اشاره کرد و افزود:کشیک های بازرسی در سه شیفت کاری از ۱۵اسفند تا پایان تعطیلات نوروزی برنامه ریزی شده است.

 

آخرین اخبار