کاهش آسیبهای اجتماعی با ایجاد نشاط درجامعه میسّر می شود

پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ در ۱۳:۰۸ 186 بار مشاهده شده


سید علی اسد:

کاهش آسیبهای اجتماعی با ایجاد نشاط درجامعه میسّر می شود

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدرشهرستان با حضور سیدعلی اسد فرماندار و اعضای این کارگروه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بابلسر؛سیدعلی اسد در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر بر ضرورت استفاده از تمام ظرفیت های دستگاه های اجرائی برای پیشگیری و مبارزه با معضل اعتیاد تاکید کرد.

 فرماندار بابلسر بر توسعه ورزشهای همگانی و ایجاد نشاط در بین جوانان تاکید و اظهار داشت: مواد مخدر یک تهدید بزرگ برای جامعه خصوصا  قشر جوان جامعه است و وظیفه ما مسئولین در برابر این تهدید توانمندسازی خانواده و اقدامات پیشگیرانه می باشد.

اسد عملکرد دستگاههای قضایی، امنیتی و نظامی را در حوزه مقابله با مواد مخدر مثبت ارزیابی کرد و بر کنترل و نظارت بیشتر اماکن عمومی ،باشگاهها، مدارس و محیط های آموزشی تاکید کرد و افزود: برای بهبود معتادین، عدم مصرف مواد اعتیاد آور به تنهایی کافی نیست ،بلکه باید آموزش صحیح  زندگی کردن در جامعه را نیزبه این افراد داده شود.

فرمانداربابلسر با اشاره به نقش آموزش و پرورش در پیشگیری از مواد مخدر و آسیب های اجتماعی اظهار داشت: اولین و مهم ترین تجربه برای پیشگیری و جلوگیری از اعتیاد به مواد مخدر، آموزش و آگاه سازی جوانان نسبت به اثرات مخرب مواد افیونی است که این موضوع را باید از مدارس که مهمترین نقش را در تربیت و آموزش دانش آموزان  دارد شروع کرد.

آخرین اخبار