سيد علي اسد: پليس در حفظ امنيت و آرامش بابلسر، نقش حياتي دارد

شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ در ۱۴:۴۱ 311 بار مشاهده شده


سید علی اسد:
پلیس در حفظ امنیت و آرامش بابلسر، نقش حیاتی دارد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، سید علی اسد، فرماندار شهرستان بابلسر، در دیدار صمیمی با فرمانده، جانشین و مسئولین بخش های مختلف نیروی انتظامی این شهر، گفت: بی تردید حفظ امنیت در ایران اسلامی در گرو تلاش بی وقفه نیروهای نظامی و انتظامی کشورمان می باشد که برای تامین امنیت و جان هموطنان، تلاشی صادقانه دارند.
وی با شاره به اینکه پلیس در حفظ امنیت و آرامش بابلسر، نقش حیاتی دارد، تصریح کرد: آمارهای سال های گذشته نشان می دهد هر سال درصدی افزایش در سفرهای نوروزی به شهرستان بابلسرداشتیم براین اساس در حوزه انتظامی و ترافیکی نیروی انتظامی ماموریت دارد تا با برقراری نظم و امنیت تردد شهروندان و مسافران عزیز را تسهیل کند.
رییس شورای تامین شهرستان بابلسر از افزایش رضایت مندی عمومی، ارتقاء و ارائه خدمات در نیروی انتظامی خبر داد و گفت: نیکوترین پاداش، مستحق عزیزان در نیروی انتظامی و زحمت کشان این عرصه است که براستی منادی ارزش های اخلاقی، اسلامی، انقلابی و ملی اند.
نماینده عالی دولت در بابلسر افزود: اجرای موفقیت آمیز طرح های سالم سازی دریا، کاهش چشمگیر جرم و تخلف، ارتقای امنیت اخلاقی و امنیتی در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، از جمله مواردی است که کارنامه فرمانده کاردان، پرسنل پرتلاش و سربازان زحمتکش نیروی انتظامی بابلسر، بهنمیر و رودبست را درخشان نموده است.
در پایان این نشست صمیمی، فرماندار شهرستان بابلسر با اهدا لوح تقدیر و هدایایی از زحمات فرماندهی و سایر مسئولین قسمت ها در نیروی انتظامی قدردانی کرد.

آخرین اخبار