حفظ سرمایه های ملی با مشارکت همگانی میسر می شود

یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ در ۱۳:۳۱ 30 بار مشاهده شده


حفظ سرمایه های ملی با مشارکت همگانی میسر می شود

اولین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان به ریاست سید علی اسد فرماندار بابلسر و با حضور علی اصغرمیرزایی دبیر هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

فرماندار بابلسر به اهمیت و ضرورت آموزش و حرفه آموزی جوانان تاکید و اظهار داشت: احساس پوچ گرایی و غیر مفید بودن در جامعه ،جوان را به سمت آسیب های اجتماعی می کشاند.

رییس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بابلسر بیان کرد:پیشگیری و مبارزه با مواد مخدرباید با مشارکت همه اقشار جامعه و استفاده از تجربه و ظرفیتهای موفق انجام شود زیرا کسی از این بلای خانمانسوز مصون نیست.

این مسئول با بیان اینکه حفظ سرمایه های ملی و جوانان جز با مشارکت مردمی میسر نمی شود گفت: باید برای اوقات فراغت جوانان برنامه ریزی کرد تا با فرهنگ سازی در جهت بهره مندی از زندگی سالم همراه با ارزش های والای انسانی و اجتماعی، زمینه های شکوفایی و پیشرفت و مشارکت این نسل را در جامعه فراهم ساخت.

در ادامه دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر مازندران گفت: اولویت مجموعه ستاد موادمخدر در سال۱۳۹۷ بر پیشگیری است.

وی به توسعه مشارکت مردمی در حوزه مبارزه با مواد مخدر تاکید و اظهار داشت: از سازمانهای مردم نهاد و انجمن معتادان بهبود یافته در جلسات مبارزه با مواد مخدر شهرستان ها استفاده شود.

دبیر مبارزه با مواد مخدر استان با بیان اینکه شهرستان بابلسر برغم مسافرپذیر بودن در کاهش و مبارزه با آسیب های اجتماعی جایگاه خوبی را در استان داراست اظهار کرد:زیرساخت همه کارها در کاهش آسیب های اجتماعی ،پیشگیری است.

آخرین اخبار