جایگاه ممتاز بابلسر نیازمند اعتبارات ملی است

جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ در ۱۰:۵۸ 514 بار مشاهده شده


مدیرکل دفترسیاسی و انتخابات استانداری مازندران:

جایگاه ممتاز بابلسر نیازمند اعتبارات ملی است

جعفر قمی در جلسه شورای اداری شهرستان بابلسر، با بیان اینکه وحدت رمز اصلی موفقیت است، اظهار کرد: امروز بدخواهان نظام با هر ترفندی درصدد آن هستند که بین مسلمانان تفرقه ایجاد کنند لذا مسلمانان باید با بصیرت و اتحاد خود، این توطئه‌های دشمن را خنثی کنند.

وی با بیان اینکه کشور ما امروز به عنوان کشور قدرتمند علاوه بر اینکه تابع قوانین است با پیشرفت نظامی قدرت بازدارندگی را نیز به دنیا نشان داد تا هیچ کشوری به کشور ما به عنوان طعمه نگاه نکند، افزود: امروز با اتکا به اقتصاد درونی و قدرت نظامی، قدرت خود را به جهان ثابت کردیم و به جزیره آرامش تبدیل شدیم، جزیره‌ای که دور تا دور ما آتش است و اما ما با درایت مقام معظم رهبری در آرامش کامل هستیم.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی به عنوان راهکار توسعه کشورها باید به دانشگاه راه یابد و براساس داشته‌ها به اقتصاد قابل رقابت در دنیا برسیم، تصریح کرد: در زمانی توانستیم کشتی اقتصاد را بسازیم که در بدترین شرایط تحریم بودیم.

قمی با بیان اینکه بابلسر به عنوان شهرستانی با ویژگی خاص در کشور و استان شناخته می‌شود، اظهار کرد: وجود ساحلی پاک، سرزمین، جلگه، رودخانه و دانشگاه مهم و معتبر مهمترین ویژگی این شهرستان بوده که آن را از شهرستان‌های دیگر متمایز می‌کند.

وی با بیان اینکه سالانه میلیون‌ها گردشگر از اقصی نقاط مختلف کشور به این شهرستان مسافرت می‌کنند، گفت: برای اینکه بابلسر به جایگاه ممتاز خود برسد باید اعتبارات ملی برای آن در نظر گرفته شود.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران با بیان اینکه دولت تدبیر و امید مظلوم ترین دولت تاریخ انقلاب می باشد افزود: حجم تخریب و سنگ اندازی ها برای این دولت بی سابقه است .

قمی همچنین با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری  ۱۳۹۲ گفت ۲۴ خرداد حماسه ی سیاسی و برگ زرین در کارنامه سیاسی نظام اسلامی و نتیجه آن نیز یک دولت مقتدر و متکی بر قانون و قانون مداری بود.

photo_2016-12-16_10-35-18 photo_2016-12-16_10-35-16 photo_2016-12-16_10-35-13

آخرین اخبار