تلاش براي افتتاح پروژه هاي متعدد ورزشي در مازندران در سال 96 از سوي وزارت ورزش و جوانان

سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ در ۰۹:۵۸ 479 بار مشاهده شده


وزیر ورزش در مراسم افتتاح سالن ورزشی مرحوم مجدآرا بهنمیر، اعلام کرد:

تلاش برای افتتاح پروژه های متعدد ورزشی در مازندران در سال ۹۶ از سوی وزارت ورزش و جوانان

مسعود سلطانی فر در این مراسم افزود: جوانان مازندران استعدادهای درخشانی دارند و قهرمانان بزرگی از این استان در عرصه های ورزشی بین المللی، جهانی و المپیک درخشیدند ، در پی آنیم تا با اتمام تعداد بیشتری از پروژه های نیمه تمام در سال ۹۶ قدم های بهتری برای مردم خوب مازندران برداریم.

مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان در مراسم  افتتاح سالن ورزشی مرحوم مجدآرا بهنمیر، یاد و خاطره استاندار فقید مازندران را گرامی داشت و گفت: مجد آرا انسان زحمت کشی بود که در مدت مسئولیت خود منشا خدمات موثری شد.

سلطانی فر با اشاره به این که مازندران یک استان با ظرفیت ورزشی است و امیدواریم در سال ۹۶ با مدیریت درست منابع بتوانیم پروژه های بیشتری را در این استان به بهره برداری برسانیم، افزود: جوانان مازندران استعدادهای درخشانی دارند و قهرمانان بزرگی از این استان در عرصه های ورزشی بین المللی، جهانی و المپیک درخشیدند و پرچم ایران اسلامی را به اهتزاز درآوردند لذا در پی آنیم تا با اتمام تعداد بیشتری از پروژه های نیمه تمام در سال ۹۶ قدم های بهتری برای مردم خوب مازندران برداریم.

وزیر ورزش و جوانان با بیان این که با همکاری و تلاش مشترک مجلس و دولت منابع خوبی برای بخش های مختلف ورزش و جوانان در سال آینده پیش بینی کرده ایم که در جهت توسعه ورزش و مسایل مرتبط با بخش جوانان موثر خواهد بود، تصریح کرد: حرکت های خوبی با حمایت بخش خصوصی در حوزه ورزش در مازندران انجام شده است.

وی، خاطر نشان ساخت: باید شرایط مشارکت بخش خصوصی در ورزش و فعال کردن اقتصاد ورزش بیش از پیش مساعد و آماده شود.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به این که آینده ورزش کشور بسیار امید بخش است، یاد آور شد: طی ۳ سال آینده در حوزه نرم افزاری و سخت افزاری برنامه های گسترده ای در دستور کار داردکه ان شاء الله با مشارکت مردم و بخش خصوصی و دولت به تحقق خواهد رسید.

سلطانی فر با اشاره به این که در تلاشیم تا در سال آینده قدم های مهم تری برای جوانان برداریم، گفت: استمرار اعطای وام ۱۰ میلیون تومانی به زوجین که تا پایان سال به مرز ۱ میلیون فقره می رسد دستاورد بزرگی است.

وی با اشاره به این که راه اندازی حدود ۱۹ خانه جوان در ۴ ماه در مراکز استان از برنامه های ما بود که به اجرا در می آید، افزود: دفاتر مشاوره ازدواج که دو برابر تعداد گذشته را  در چند ماه اخیر راه اندازی کردیم نیز از جمله اقدامات در این بخش است.

وزیر ورزش و جوانان با بیان این که ۵۰ سازمان مردم نهاد مرتبط با جوانان در ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید فعال بود که امروز به مرز ۱۵۰۰ رسیده است، اظهار داشت: اعطای وام های ضربتی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان با بهره کم برای هر فعالیت ورزشی از محل صندوق کارآفرینی امید از جمله اقدامات برای اشتغال جوانان است و باید گفت که دولت یازدهم برای بخش ورزش و جوانان برنامه های خوب دارد.

آخرین اخبار