تخصیص 76 درصد اعتبارات سفر کاروان تدبیر و امید به مازندران

چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۸:۱۵ 460 بار مشاهده شده


علی نبیان:

تخصیص ۷۶ درصد اعتبارات سفر کاروان تدبیر و امید به مازندران

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران گفت:تاکنون ۷۶درصد از اعتبارات مصوب سفر کاروان تدبیر و امید به این استان تخصیص یافته و در اختیار شهرستانها قرار گرفته است.

علی نبیان امروز در جلسه شورای اداری شهرستان بابلسر با اشاره به سفر کاروان تدبیر و امید درمهر ماه سال گذشته به مازندران و اختصاص  ۹۹۱ میلیارد تومان اعتبار برای اجرا و تکمیل  طرح ها اظهار کرد : دولت تدبیر و امید با وجود همه مشکلات اقتصادی و کمبودی که در بخش بودجه با آن رو به رو بود ، بیشتر از سه چهارم اعتبار مصوب را در اختیار استان قرار داده است .
وی ادامه داد : ۳۰ میلیارد تومان از این اعتبارت برای لایروبی آببندان های مازندران در اختیار جهاد کشاورزی و آب منطقه مازندران قرار گرفته است.
معاون امور عمرانی استاندار مازندران اقدامات انجام شده در دولت یازدهم را با وجود مشکلات بیشمار باقی مانده از قبل درخشان توصیف کرد و گفت : تمامی مدیران استان و فرمانداران باید اقدامات دولت را در دهه مبارک فجر برای مردم تشریح کنند.
وی افزود : خوشبختانه با همراهی مردم و تدابیر خوب اتخاذ شده ، با وجود قطع شدن گاز وارداتی از ترکمنستان مشکل حادی برای استان های شمالی رخ نداده است و در این باره عزت ایران اسلامی ما اجازه نداد تا طرف ترکمن با ادبیات و ادعاهای بی اساس با ما مذاکره و خواسته هایش را تحمیل کند.
نبیان گفت : مردم دین خود را به این انقلاب ادا کردند و امروز نوبت ماست که با خدمت رسانی قدردان این مردم باشیم و همه ما در تلاشیم تا بدهی خود را به مردم کم کنیم و پرداخت این بدهی به مردم جز با خدمت رسانی صادقانه محقق نخواهد شد.

0dsc_0789-copy

آخرین اخبار