بیش از 1260برنامه در هفته دفاع مقدس در بابلسر اجرایی می شود

سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۳:۳۳ 171 بار مشاهده شده


معاون فرماندار بابلسر:

بیش از ۱۲۶۰برنامه در هفته دفاع مقدس در بابلسر اجرایی می شود

مهدی محمودی چراتی معاون فرماندار بابلسردر جلسه هماهنگی بزرگداشت هفته دفاع مقدس با اشاره به گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران ۸ سال دفاع مقدس گفت: امنیت و آرامش امروزکشور مدیون رشادت ها و دلاوری های آن عزیزان است که بدون داشتن هیچگونه چشم داشتی در جبهه های حق علیه باطل حضور پیدا نموده و با ایثار و شهامت از خاک خود دفاع نمودند.

وی با اشاره به لزوم بازگو نمودن رشادت ها ، ایثار و از خودگذشتی شهدا و ایثارگران برای جوانان،تاکید کرد: جوانان و نوجوانان ،آینده سازان کشور هستند وباید بدانند که این موفقیت ها و پیشرفت هایی که امروز داریم مرهون ایثارگری های چه کسانی بوده است.

معاون فرماندار بابلسر زنده نگاه داشتن یاد و خاطره آنها و ارج نهادن به جان فشانی های این عزیزان را وظیفه همگان دانست و عنوان نمود: پاسداشت خون شهدا و تجلیل از ایثارگری های ایثارگران نبایستی صرفا در هفته دفاع مقدس اجرا شود بلکه باید در طول سال یاد و خاطره این عزیزان گرامی داشته شود.

محمودی در پایان وظیفه اصلی دولت را ایجاد آرامش ،امنیت و امید در جامعه عنوان کرد و تصریح کرد: تا کنون وحدت و همدلی مردم و مسئولین موجب ایجاد آرامش و امنیت و ناکامی دشنان شده است و امیدواریم در ادامه نیز با اتحاد و همبستگی بیش از پیش شاهد آرامش و امید در بین مردم باشیم.

لازم به ذکر است:بیش از هزار و ۲۶۰ برنامه در سطح پایگاه‌ها و رده‌های مقاومت بسیج در هفته گرامی‌داشت دفاع مقدس در شهرستان بابلسر اجرایی می‌شود.

آخرین اخبار