بکارگیری 97 ناجی در منطقه خارج از محدوده شنا در بابلسر

پنج شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ در ۲۳:۰۲ 337 بار مشاهده شده


معاون فرماندار بابلسر اعلام کرد:

بکارگیری ۹۷ ناجی در منطقه خارج از محدوده شنا در بابلسر

معاون فرماندار بابلسر گفت: ۹۷ ناجی در منطقه خارج از محدوده شنا بابلسر بکارگیری شده اند.

مهدی محمودی‌چراتی  در جلسه ستاد ساماندهی طرح‌های دریا این شهرستان با بیان اینکه ۹۷ ناجی در خارج از محدوده مجاز شنا بکارگیری شده‌اند، اظهار کرد: تمام ناجیان دارای کارت نجات غریق  بوده و مهارت‌ها و آموزش‌های سی‌پی‌آر را گذرانده و مورد تأیید اداره ورزش و جوانان هستند.

وی با بیان اینکه تمام مسؤولان باید برای توسعه شهرستان و استفاده از قابلیت و ظرفیت‌های آن تلاش کنند، افزود: نقاط ضعف و قوت محل شنا مورد ارزیابی قرار گرفته و با بسترسازی مناسب شناگاه بتوانیم خدمات مطلوبی به مسافران ارائه دهیم.

معاون فرماندار بابلسر تصریح کرد: پرداختن به مسئله دریا برای صیانت و حفظ جان انسان‌ها است و مسؤولان باید به وظیفه ذاتی و سازمانی خود عمل کنند و شرایط امنی را برای مسافران فراهم کنند.

این مسؤول با تأکید به اینکه تمام امکانات برای جلوگیری از تلفات جانی و غریق در دریا بکارگیری شود، بیان کرد: در صورت طوفانی بودن دریا کلیه ناجیان اعم از ناجیان داخل و خارج طرح‌ها، باید حضور فعال در محدوده ماموریتی خود داشته باشند و مراقب جان افراد باشند.

محمودی‌چراتی خواستار حضور نمایندگان دستگاه‌های عضو ستاد ساماندهی دریا شد و به  ساماندهی دست‌فروش‌ها و نظارت به  عرضه مواد غذایی در سواحل بابلسر تأکید کرد.

وی در پایان با بیان اینکه تأیید سلامت اسب‌ها در ساحل از اداره دامپزشکی ضروری است ،گفت: باید محدوده حضور چارچرخ و سوارکاری در ساحل مشخص و ساماندهی شود.

آخرین اخبار