برگزاری شورای مبارزه با مواد مخدر در بابلسر

پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ در ۱۳:۱۰ 293 بار مشاهده شده


دهمین جلسه شورای مبارزه با مواد مخدرشهرستان در فرمانداری بابلسر برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بابلسر ؛جلسه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدرشهرستان به ریاست سیدعلی اسد فرماندار بابلسر،سرهنگ رضوانی فرمانده انتظامی شهرستان و مدیران دستگاههای اجرایی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

سید علی اسد فرماندار بابلسر بیان اینکه مصرف مواد اعتیاد اور از مهمترین مشکلات عصر حاضر است گفت : اعتیاد به مواد مخدر علاوه بر زیان‌های جدی و خطرناک جسمی مشکلات عدیده اجتماعی و اقتصادی دیگری از قبیل افزایش جرم‌های مرتبط با مواد مخدر را به دنبال دارد.

وی اقدامات پیشگیرانه در جهت کاهش اعتیاد را اثربخش دانست و افزود: آموزش و پرورش و ورزش و جوانان و بخشهای مرتبط با اشتغال آثار و پیامدهای خطر ناک اعتیاد را در قالب‌های مختلف آموزش  و اطلاع رسانی نمایند.

اسد در ادامه بر ضرورت مشارکت و احساس مسئولیت اجتماعی در ارتباط با مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری از آن تأکیدکرد و گفت: آسیب‌ها و خطرات مواد مخدر باید در ابعاد فردی، اجتماعی، شغلی و خانوادگی در جامعه اطلاع رسانی شود.

در ادامه مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان  اقدامات پیشگیرانه دستگاه مربوطه خود را در روند کاهش اعتیاد و پیشگیری اسیبهای اجتماعی ان گزارش دادند.

آخرین اخبار