برخورد با خودروهای فاقد مجوز حمل دام و طیور در بابلسر

چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ در ۱۰:۴۴ 200 بار مشاهده شده


برخورد با خودروهای فاقد مجوز حمل دام و طیور در بابلسر

فرماندار بابلسر در جلسه فوق العاده آنفولانزای مرغی بر جلوگیری از تردد خودروهای فاقد مجوز حمل دام و طیور تاکید کرد.

فرماندار بابلسر در جلسه فوق العاده آنفولانزای مرغی در فرمانداری این شهرستان به مراقبت و پیشگیری از خطرات احتمالی بیماریهای دام و طیور تاکید کرد و اظهار داشت: ممکن است با بی توجهی و سهل انگاری عده ای، سلامت و امرار معاش مردم با خطر مواجه شود.

وی با بیان اینکه همواره بدنبال توانمند سازی روستائیان هستیم گفت:ضمن مراقبتهای محلی و منطقه ای ضروری است در گستره استانی نیز این پیشگیریها انجام شود.

فرماندار بابلسر باتاکید به جلوگیری از تردد خودروهای فاقد مجوز حمل دام و طیور در شهرستان گفت: شهرداریها با اطلاع رسانی و مراقبت لازم از عرضه غیربهداشتی و زنده فروشی در بازارهای هفتگی جلوگیری نمایند.

رییس شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان بابلسر با بیان اینکه سهل انگاری عده ای موجب آسیب به سایرین می شود افزود:هرساله با شروع سرما و ورود پرنده های مهاجر مستقیم ویا غیر مستقیم آسیبهای جدی به معیشت و زندگی روستاییان و تولید کنندگان شده که باید با آموزش و مراقبت های لازم  حافظ جان و مال مردم باشیم.

وی به پایش ها در ورودی شهرها و استفاده از ظرفیت بسیج، و رسانه ها تاکید کرد و گفت:کارشناسان بهداشتی در راستای اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در روستاها و مدارس حضور پیدا کنند.

آخرین اخبار