بخشداران بر کار دهیاران و شوراها نظارت جدی‌تری داشته باشند

سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶ در ۱۰:۵۶ 256 بار مشاهده شده


مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران:

بخشداران بر کار دهیاران و شوراها نظارت جدی‌تری داشته باشند

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران با بیان اینکه بخشداران بر کار دهیاران و شوراها در حدود قانون نظارت جدی‌تری داشته باشند،گفت: دهیاران در راستای بهتر شدن امور، گام‌های اساسی در روستاها بردارند.

جعفر قمی در نشست بخشداران شهرستان‌های بابلسر، فریدونکنار، محمودآباد و نور در بخشداری بهنمیر با بیان اینکه بخشداران بر کار دهیاران و شوراها نظارت جدی‌تری داشته باشند، اظهار کرد: دهیاران در راستای بهتر شدن امور، گام‌های اساسی در روستاها بردارند.

وی بهنمیر را محور تولید و توسعه دربخش کشاورزی دانست و افزود: توت فرنگی و نیشکر دارای ویژگی‌های خاصی از نظر طبی و گیاهی دارند که باید آن را به یک برند تبدیل کنیم.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران تصریح کرد: برندسازی محصولات کار تخصصی و مهمی است و نیاز است بخشداران حداقل یک محصول را در مناطق خود برندسازی و معرفی کنند.

این مسؤول در ادامه به صرفه‌جویی و قناعت در مصرف منابع آب پرداخت و افزود: آب و خاک مواهبی جبران‌ناپذیر هستند پس باید فرهنگ مصرف آب در بین مردم نهادینه شود.

قمی خواستار تشویق و ترغیب روستائیان برای استفاده از امکانات بیمه‌ای شد و ادامه داد: بیمه محصولات کشاورزی سبب رونق اقتصاد می‌شود.

وی جدی گرفتن  و عمل نمودن به شعار سال تأکید کرد و گفت: پیش فرض اقتصاد مقاومتی در روستاها توجه به محصولات و تولیدات روستاها است که باید به آن توجه شود.

آخرین اخبار