با همدلی و برنامه ریز گام موثری برای توسعه شهرستان برداشته شود

پنج شنبه ۹ دی ۱۳۹۵ در ۰۹:۰۹ 532 بار مشاهده شده


سید علی اسد

با همدلی و برنامه ریز گام موثری برای توسعه شهرستان برداشته شود

سید علی اسد فرماندار شهرستان بابلسر در دومین جلسه کارگروه توسعه گردشگری در دانشکده علوم انسانی دانشگاه مازندران با بیان اینکه توسعه شهرستان بابلسر باید همه جانبه باشد اظهار داشت: گردشگری در بابلسر بر اقتصاد و رونق کسب و کار اثر ات فراوانی دارد اما هنوز به صورت سنتی خدمات ارائه می شود.

وی تقویت نوع رفتار و و برخورد با مهمانان و وجود زیرساختهای مناسب برای اقتصادی کردن گردشگری را ضروری دانست و افزود:باید تفکرات علمی و دست اندرکاران اجرایی به نقاط مشترک و واحد برسد.

فرماندار بابلسر برهمراهی و همفکری افراد صاحب نظر و نخبه در جلسات تاکید کرد و اشاره داشت: شهرستان بابلسربه دلیل برخورداری از جاذبه ها و اقامتگاهها همواره مورد توجه گردشگران است که لازمه رسیدن به این هدف ، فراهم آوردن امکانات لازم و اولیه در کنار معرفی هر چه بهتر این جاذبه ها است.

سید علی اسد گفت:شهرستان بابلسر از مناطق دارای ظرفیت های بالقوه  و بالفعل فراوان است که با برنامه ریزی و مطالعات درست می تواند به توسعه پایدار، پویا و همه جانبه دست یابد.

وی به همدلی و همراهی نخبگان و اساتید در تدوین سند توسعه شهرستان تاکید کرد و اذعان داشت: :امیدوارم با همکاری همه صاحب نظران و برنامه ریزی دقیق و کاربردی، گام های موثری برای  توسعه شهرستان بابلسر برداشته شود.

 

 

 

آخرین اخبار