بابلسر رتبه اول میزبانی از مسافران و گردشگران نوروزی

پنج شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۳ 76 بار مشاهده شده


سید علی اسد:
بابلسر رتبه اول میزبانی از مسافران و گردشگران نوروزی

فرماندار بابلسر گفت: بنابر آمار ها تا پایان روز ۱۵فروردین سه میلیون ۲۰۰هزار نفر شب اقامت مسافران نوروزی در شهرستان بابلسر به ثبت رسیده است.

سید علی اسد فرماندار شهرستان بابلسر با بیان اینکه از ۲۷ اسفند تا پایان ۱۵ فروردین بالغ بر سه میلیون و ۲۰۰هزار نفر شب اقامت مسافران نوروزی در شهرستان بابلسر به ثبت رسیده است گفت:در نوروز امسال بابلسر با میزبانی از مسافران و گردشگران نوروزی رتبه اول از لحاظ اقامت مسافران را به خود اختصاص داد.

وی افزود: از ۲۷ اسفند تا پایان روز ۱۵فروردین بیش از ۲۴۵۷ بازدید و گشت مشترک از مراکز و اماکن اقامتی، پذیرایی، واحدهای صنفی توسط دستگاههای اجرایی صورت گرفت.

سید علی اسد تعداد پرونده های ارسالی به تعزیرات حکومتی و مراجع قضایی را ۲۷۴ مورد عنوان کرد و گفت:تعداد ۳۰۴ شکایت مردمی در ایام نوروز ثبت شده است.

فرماندار بابلسر با اشاره به اسکان سه هزار و ۳۳۵ خانوار فرهنگی در مدارس بابلسر گفت: ۱۲هزار و ۸۳۶نفر در مدارس بابلسر در ایام نوروز پذیرش شده اند.

رییس ستاد خدمات سفر شهرستان بابلسر با اشاره به اینکه بابلسر همواره مقصد اول گردشگری مطرح بوده است اظهار داشت: بالغ بر سه میلیون نفر از مراکز و جاذبه های دیدنی ،اماکن تاریخی و مذهبی این شهرستان بازدید کرده اند.

یادآوری می شود: برای نوروز امسال حدود یکصد هزار تخت آماده پذیرایی از مسافران نوروزی بوده است که از این تعداد بیش از ۴۰ هزار تخت مربوط به هتل ها، متل ها و مجتمع های اقامتی و بقیه نیز مربوط به خانه مسافر می باشد.

آخرین اخبار