امام حسین(ع )مسیر حرکت تشیع را برای ما ترسیم نموده است

پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ در ۰۸:۲۲ 482 بار مشاهده شده


علی اصغر قلی پور

امام حسین(ع مسیر حرکت تشیع را برای ما ترسیم نموده است

بخشدار مرکزی شهرستان بابلسر گفت: امام حسین(ع)، راه و مسیر حرکت تشیع را برای ما ترسیم نموده

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بابلسر؛ صبح امروز علی اصغر قلیپور در جلسه ستاد پشتیبانی اربعین حسینی بخش مرکزی در سالن اجتماعات بخشداری  برگزار شد ضمن  ضمن تسلیت فرا رسیدن ماه محرم وایام سوگواری سید و سالار شهیدان اظهار داشت: امام حسین(ع)، راه و مسیر حرکت تشیع را برای ما ترسیم نموده و امروز نیز شاهد هستیم که عاشقان این حضرت در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی، با حضور میلیونی خود در کربلا عشق و ارادت قلبی خود را به امام حسین(ع) ابراز میدارند.

وی  خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی را کاری با ارزش خواند و بیان کرد: خدمت رسانی و خدمتگزاری به زائرین جزو وظایف و تکالیف ماست و دارای اجر و پاداش معنوی و اخروی است.

قلی پور ادامه داد: همه مشتاقان وارادتمندان اهل بیت (ع) برای خدمت رسانی به زائرین اربعین حسینی، از تمام توان و ظرفیتهای خود برای به نمایش گذاشتن قدرت جهان اسلام و تشیع بکار گیرند.

این مسئول گفت: نیازمندیهای ستاد اربعین  باید از طریق شوراهای اسلامی دهیاران و روحانیون و ائمه جماعات مساجد و پایگاههای مقاومت به مردم اطلاع رسانی شود تا مردم در این امر خدا پسندانه سهیم باشند.

قلی پور با تاکید براینکه  تمامی کمک ها بصورت داوطلبانه  از سوی خیرین و  اهالی روستاهها تامین خواهد شد گفت:تعداد ۱۲۰کیسه برنج ۱۰کیلویی توسط دهیاران و پایگاههای مقاومت در سطح روستا ها توزیع  خواهد شد.

علی اصغر قلی پور درپایان گفت: علاقه مندان در صورت تمایل وجه مورد نظرا را طریق شماره حساب ۷۸/۸۲۲۴ بانک سپه واریز و فیش واریزی را به ستاد اربعین شهرستان و یا به دفتر عتبات عالیات در جنب سپاه بابلسر تحویل نمایند.

 1111

آخرین اخبار